Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj, hogy így érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eddig 2 barátom volt és hiába tetszettek, meg akartam, hogy kialakuljanak komolyabb érzelmek, 1 hét után kb azt mondták, hogy "szeretlek", meg hogy "együtt vagyunk" és én ettől nagyon megijedtem. Minden addigi érzésem szertefoszlott és nem tudott kialakulni egy erősebb érzés a "jól érzem magam vele", meg a "kedves srácon" kívül. Nekem maga az a kijelentés, hogy "együtt vagyunk", meg "szeretjük egymást" mindössze 1-2 hét után túl erős. Úgy értem, nem akarom kéretni magam, meg játszadozni a másikkal, de egyszerűen nekem nem megy ilyen hamar, hogy így érezzek. Tulajdonképpen most így visszagondolva még nem is voltam szerelmes. Ha valaki nagyon tetszik, odavagyok érte, elkezdünk ismerkedni, randizni, de miután olyat mond, hogy "együtt", "beléd szerettem", teljesen meghátrálok. Lehet ez ellen tenni valamit?

17/L


2010. aug. 10. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell tenni semmit, várj amíg szerelmes leszel, akkor nem fogod erősnek érezni az ilyen kijelentést. Pont ez a baj a mai fiatalokkal, hogy nem várnak a szerelemre, hanem összejönnek az első szembejövővel.
2010. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennek van 1 bizonyos neve: MegMosby-zás (Megmózbizás)

Ez az, hogy ha valaki túl hamar mond olyat mint pl.: Szeretlek. az elijeszti a másikat. Először is ha valakivel találkozol akkor tisztázd le előre, hogy nem akarsz semmit elkapkodni és sokszor volt olyan mikor a fiú hamar kimondott olyat amitől én beparáztam. Szóval először ezt beszéld meg a fiúval és mond neki te , hogy szereted (ha majd beleszeretsz :D ).

2010. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én mindenkit lekoptatok magam körül, mert nem érzem a késztetést, hogy legyen valami. Folyton megijedek a dologtól.
2010. aug. 10. 11:44
 4/5 A kérdező kommentje:
A második barátomnál volt 16 éves koromban, hogy teljesen odavoltam érte, mindennél jobban szerettem volna, ha összejövünk, de ilyen 3. találkánál azt mondta, hogy "Elmondtam a legjobb barátomnak, hogy együtt vagyunk" és úgy éreztem magam, mintha 20 méter magasról az aszfaltra zuhantam volna.
2010. aug. 10. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked nem való a szerelem.

Még gyerek vagy.

Várj ameddig totál belezúgsz valakibe. Így csak a pasik szívét teszed tönkre.

2010. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!