Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a történtekről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a történtekről? (lent)

Figyelt kérdés
3,5 év szerelem és 3 év együttélés után szakított a párom! Egy közösségi portálos levélben! Kiszeretett belőlem! Ennek már 2 hónapja! Akkor nem volt hajlandó magyarázkodni, se megbeszélni! Tudom, hogy hibáztam a kapcsolatunkban, nem mentünk eleget együtt erre-arra, és korai volt a költözés! Szinte naponta beszéltünk, de látni nem akart! Kicsit meg is változott, kirívóbb ruhákat hord, alig felöltözött képeket tesz fel magáról a netre, és már "részeg" is volt, ami korábban soha nem fordult elő! Nekiállt találkozgatni valakivel, akivel azóta jár is, de ő nem az a fajta volt, aki 3 hét ismerkedés után összejön valakivel, és pár hét után le is akar feküdni vele! Velem majd egy évig tartott, mert annyira szégyenlős volt (nem volt szűz). Egy hete találkoztunk, egész éjjel beszélgettünk, az ölembe ült, őlelgetett és a végén egy csók is volt, viszont aznap délután már mással járt! Azt mondta mikor szakított, hogy már 6 éve folyamatosan kapcsolatba van, kicsit egyedül akar lenni! És mégsem! Viszont 1 hónap múlva suli, és kb havonta 2x fogja látni barátját! Miért kell neki távkapcsolat? Mikor mi összejöttünk, akkor óriási szerelem volt, de szakított volna ha külön egyetemre kerülünk! Most miért akar távkapcsolatot? Aznap éjjel azt mondta, egyenlőre nem adhat többet a barátságnál. Azt is mondta, hogy maradjunk barátok mint régen, és az is lehet h egymásban szeretünk mint régen! Sőt, van egy fogadásunk, hogy 1 évél többet lesz-e az új barátjával, vagy nem! Ő saját maga ellen fogadott! Szeptembertől megint együtt leszünk, mert egy suliba járunk, és közel lakunk, megbeszéltük, hogy összejárunk főzni, vásárolgatni stb! És tett fura utalásokat is, pl nem alszik majd velem, mert ha úgy tenne akkor megkívánna, és nem szereti ha visszautasítják! Nem értem!! Ő nem ilyen, és soha nem is volt!! Nagyon szolid és vissza fogott, de most nem ezt mutatja! Mi lett vele? Vagy most mi a fene történik?
2010. aug. 10. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

"3,5 év szerelem és 3 év együttélés után szakított a párom! Egy közösségi portálos levélben! "

szerinted ha így dobott akkor mit jelentettél neki? semmit

hagyd a francba...

2010. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is jártam így

szakíts vele, ő valószinü megszokt a amegszokott kapcsolatotokat.

nehéz ezt felfogni,de legjobb ha túllépsz rajta!

hid del így könnyebb lesz neked.

ha meg látj ahog ytúl vag yrajta és nem foglalkozol vele, akkro még az is lehet hogy Ő fog keresni téged és Ő akar majd mindenáron újra VELED járni

adj neki időt ez a legjobb amit tehetsz

hidd el párszor jártam így....

33éves srác

2010. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt teszem most is, hagyok neki időt! Viszont nem lehet teljesen, mert ha teszem azt egyszer úgy ébred fel, hogy halálosan szeret, akkor sem keresne fel büszkeségből! Soha egy apró kérést vagy segítséget sem kért soha, mert szerinte az megalázó! Szóval nem merem teljesen elereszteni! Másik hogy ha mást nem is, azt elértem azidő alatt, hogy tudja hogy most is mindenben számíthat rám! Sajnos ez nem úgy megy hogy elfelejtem Őt! valami nagyon különleges volt köztünk, teljesen más volt mint a korábbi kapcsolataink! Ő olyan amilyen, de hiszem hogy mi egymásnak vagyunk világon, akármilyen nyálas is ez!
2010. aug. 10. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!