Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemben az idő megold...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemben az idő megold mindent?

Figyelt kérdés
szakitott velem a barátnőm,de en nem akarom hogy vége legyen...szerintetek érdemes várni?? 6 honapos kapcsolatrol beszelek en 21 eves vagyok ő 22..... régebben szerelmesek voltunk egymásba,de mostanság már csak én szerettem..megbántottam őt..es nem tudom sehogy sem jova tenni,mert nem engedi...csak az időben bizok es a reményben....
2010. aug. 10. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:

nem csak hosszabnak érzed az időt :D

na jó most komolyan.

Nem az idő oldja meg a gondokat, hanem te. A gondokat neked kell megoldani. Az idő csak arra valo hogy...... sztem innen már te is tudod ezt a sablonszöveget.

2010. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jo de hazudtam neki,és nem tudja megemészteni a dolgokat...idő kell neki....most nem tudok semmit sem tenni ez ellen sajnos.... nem tudja lenyelni hogy én is megbántottam min
2010. aug. 10. 08:44
 3/9 A kérdező kommentje:
mint minden pasi...szóval egy kalap alá vesz a pasiknak... egyszerüen nem tudja lenyelni a dolgot..akarja,de nem tudja.....ezért kérdeztm hogy az idő megold e mindent..mert most is Szeret,de mint barátot nem mint egy szerelmet....
2010. aug. 10. 08:46
 4/9 anonim ***** válasza:
mégis mit hazudtál?:S általában úgy bocsájtanak meg,ha őszintén bevallod a dolgokat...de te gondolom hazudtál v letagadtad...
2010. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem én tőlem tudta meg a dolgokat,hanem mástól...az édesanyámtól...es még fájobb neki hogy a szemébe hazudtam neki,,,de elmondtam a dolgokat aztán,csak az a legfájobb hogy szeret,de már nincsen meg a szikra...szóval idő kell neki,ezért kérdem én....
2010. aug. 10. 10:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak magamból indulok ki, ha én már kiábrándultam vkiből,akkor már nem is fogom szeretni,de ha úgy lett vége h. őrülten szerelmes voltam és nem volt semmi hiba a pasiban, csak a körülmények miatt lett vége,akkor vagy sokáig bennem marad a láng,még ha csak parázslik is vagy újra bele tudnék szeretni ha találkoznánk.De szerintem ha apárod már elkönyvelte magában ezt a dolgot és rosszat gondol rólad,akkor nagyon kevés az esélye h. újra beléd szeressen.Én is megbocsájtottam a többi pasinak akik átvertek és tudom talán ma már komolyabbak meg minden,de mégsem érdekelek úgy mint pasi, havernak elmegy vagy ismerős,de már nem tudnék beléjük szeretni.
2010. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ő örülten szerelmes volt belém,de az a baj hogy csalodott bennem,mivel azt mondta neki hogy nem érdemelte meg.... én aztan beistmertem a hibamat,de keső bánat ...1 honapja hogy már harakszik rám..azt mondta hogy igyekszik meg minden,de a dolgokat nem birja megemeszteni....es inkabb ugy döntött hogy legyen vége,mivel hogy ez a kapcsolat már csak reszemről jo,ö szenved mivel nem tud megbocsatani en meg azert mert remenykedek..ezert mondta hogy kér időt..de itt a kérdés mennyit... és ha talalkozunk is egyszer valaha képesek e leszünk egymást ugy szeretni mint régebben,mivel ez tényleg szerelem volt...csak kialudtak benne a szikrák...érez valamit de nem tudja mi az, a harag lebont benne mindent..Szeret mondta,de mint barátot,és ugy tekint rám.....szóval szerintetek ennek lehet még valamikor valami esélye??? kérlek benneteket,tanácsot kérek,mivel össze vagyok esve...
2010. aug. 10. 10:13
 8/9 anonim ***** válasza:
hogyha szeretitek egymast az ido,a kulon toltott ido ujra osszehoz mivel hianyozni fogtok egymasnak,hogya o mar nem szeret...az ido es a kulon toltott percek kiolthajtak a langot.
2010. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak itt az a gond hogy 60 km választ el egymástol,es nem voltunk minden nap együtt....szoval ez ezert is nehez...de minden nap szoktunk beszélni telefonon,most nem keres engemet,én se őt...meglatom mi lesz ebből....
2010. aug. 10. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!