Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mindent mindíg el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindent mindíg el kell mondanunk a párunknak?

Figyelt kérdés

Az én párom állandóan számonkér,de tényleg mindenért! Már csak ha felállok és ekindulok a konyhába,már rögtön kérdezi:Mit csinál,hova mész? Vagy ha épp netezek,írok a barátaimnak akkor meg ezt:Kinek írsz?Mit írsz?

És addig piszkál míg el nem mondom....

Nem züllök,nem vagyok hűtlen,még csak nem is flörtölök senkivel soha....de azt nem is hiszem,hogy féltékeny,mert nem nagyon érdekli ha megbámúlnak az utcán vagy ilyesmi.... mégis hogy szoktassam le,erről? Vagy milyen frappáns dologgal húzzam ki magam,az idegesítő kérdései alól? Válaszokat köszönöm!


2010. aug. 10. 05:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy egy párkapcsoaltban alap dolog, hogy mindent elmondunk a másiknak, észzerű keretek között. Egyrészt ennek kölcsönösnek kell lenni, tehát nem úgy értendő, hogy az egyik fél állandóan kérje számon a másiktól, hogy mit csinál. Kölcsönösen, egymásnak el kell modnani midnent.

Másrészt ez csak ésszerű keretek között működik. Abszurd lenne, ha pl. azt is bejelenteném, hogy nagyvécézni megyek. :D

Szerintem a legbölcsebb dolog ezt megbeszélni egymással. Ő a párod, és nem a parancsnokod, hogy állandóan számonkérje, épp mit csinálsz.

Esetleg fordulhatsz ellentámadásba is, ha a szép beszéd nem hat, csináld vele ugyanezt, minden kis sz*rt kérj tőle számon, még ha egy pohár vízért megy a konyhába, azt is! Kérd számon minden telefonhívását, figyeld, mit netezik! Aztán előbb-utóbb beleun, és talán rádöbben, hogy ez így nem megy.

2010. aug. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát persze azzal egyett értek,hogy beszélgetni,mesélni kell a másiknak....csak tényleg ezek az apró kis hülye kérdések.....

Nagyon hasznosnak vélem a válaszod!!Köszönöm,ezt fogom tenni!

2010. aug. 10. 05:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem! Remélem, sikerül békésen rendezni a dolgokat!
2010. aug. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tudom miről beszélsz :/ az én barátom is ilyen! Már néha olyan mintha csak reflexből kérdezgetné mintha muszáj lenne neki :S Hát ez van, azért attól még szeretem őt :)
2010. aug. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk alap, h. elmeséljük a napunkat és én is meg szoktam kérdezni h. kinek ír és mit msn-en, ha ott vagyok akkor nem kérdezek hanem odamegyek és olvasom amit csevegnek.Nálunk ez természetes és a páromis meg szokta kérdezni h. ha felállok akkor hova megyek,de megelőzheted azzal, h. egyből megmondod h. kimész a konyhába és csinálsz egy szendvicset stb.Túl komolyan veszed, ha lazábban vennéd akkor egy idő múlva természetes lesz és észre sem fogod venni.amúgy meg sokkal fárasztóbb az ah húzod az agyát h. nem mondod meg egyből, mert akkor alapból gyanakodni fog annál követelőzőbben fog érdezősködni.Ha kérdeze gyből vágd ráa választ vagy meg se várd amíg kérdez hanem mond h. mit csinálsz.Hisz gondolom nincs mindig téma dumálni és ilyenkor is legalábbb beszélgettek és kommunikáltok
2010. aug. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7:48 azért kcisit túlzásnak tartanám gyanakodni amiatt, mert nem jelentem be, hogy épp a konyhába megyek, vagy ki a terazra, vagy épp vécézni. Amit te felvázolsz, nekem elég túlzásnak tűnik. Minek kéne minden mozdulatunkat bejelenteni?
2010. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7:48-as vok, én nem arról beszélek h. felemelem a lábam és akkor már mondom is h. miért.De ha kimegyek a konyhába akkor nekem természetes és automatikusan jön h. mondom vele h. mindjért jövök, vagy egyből mondom h. a konyhába megyek,de ha wc-re megyek akkor nem jelentem be csak úgy csak ha tudatni akarom, h. mindjárt jövök vagy ha kérdezik,de nem mindig jelentem be h. megyek,de elöfordul h. ha nagyon kell akkor azt már mondom is h. úú már nagyon wc-re kell mennem...én arról beszélek h. ha pl te kérdezel és nem kapsz választ de nagyon tudni akarodmakkor egyre jobban érdekelni kezd, h. mi van abba h. nem tudja elmondani, akkor inkább egyből meg kell mondani és akkor nem lesz több faggatás.De mondom ez nálam alap és már észre sem veszem,de a párom is sűrőn kérdzeget,de ez nem azt jelenti h. minden msp-et bejelentünk,de együtt nézünk vmi filmet és én felállok v. a párom akkor szólunk a másiknak h. hova megyünk vagy mit csinálunk.msn-ben meg nincsenek tiktaink,közös ismerősökkel csevegünk, szóval ha nem kérdezi vmelyikünk akkor is magától elmondjuk a másiknak h. mi volt.DE persze aki ehhez nincs hozzá szokva annak kényelmetlen lehet,de én már észre sem veszem, bár tény ha pl. kijövök wc-ről és bemegyek a fürdőbe és még azt is tudatnom kellene akkor az már zavarna.
2010. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nahát,eléggé elgondolkodttam a válaszokon,minden néző pont érdekes volt.Csak a levelezés,msn-ezés az amit mésis csak megtartanék magamnak és azért,mert az oké hogy közösek a barátok,de ha a barátnőm épp lelkiválságba van és kéri,hogy ne mondjam el senkinek,akkor abba a barátom is beletartozik..... Én sem kérdezem,hogy ő kinek ír,és pláne nem nézem,hogy mit ír.Vagy elmondja vagy nem....

Volt már olyan,hogy mondtam,hogy ki megyek konyhába,de akkor meg azt kérdezte,hogy minek....ilyen kor valami hülyeséget válaszolok csak hogy kapjon a fejéhez,de nem nagyon jött eddig össze. De lehet,hogy annak a válaszolónak lesz igaza aki azt mondja,hogy majd megszokom,de hát 5 éve vagyunk együtt,ebből négy és fél éve vagyunk egy lakásba és eddig még nem tudttam megszokni....:DHát mindenkinek köszönöm!!Sziasztok!:D

2010. aug. 11. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!