Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú vitatkozik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú vitatkozik egy lánnyal, akkor tetszik neki?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársunk, fiú, aki mindig keresi az alkalmat, hogy egy lánynak hogyan szóljon be olykor tapló módon is. Azt állítja, hogy aki tetszik neki, azzal nem vitatkozik. A lány érzékeny típus, és látszólag neki sem szimpatikus a fiú személyisége.

MI a helyzet, ki hazudik, ki mond igazat?


2010. aug. 10. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, bár szép kis kapcsolat lenne belőle.
2010. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Elmondásuk alapján mind a ketten utálják egymást. Akkor hol a probléma?
2010. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem tetszik neki,a fiuk főleg fiatal korban sokszor igy reagálnak arra ha valaki bejön nekik
2010. aug. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én nekem csak azok a csajok tetszenek akik veszekednek velem. :)
2010. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
há tanácsold neki hogy vágja pofán a csajt ha megteszi nem tetcik neki:DNem am én is hasonló alkatt vagyok csak én nem bunkózok de aki tetszik azzal lightosan órákig el vitatkozok
2010. aug. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
attól, hogy még veszekednek nem kell a fiunak tetszeni a lánynak lehet hogy tényleg utálják egymást.
2010. aug. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha meg is ver, akkor bejössz neki.
2010. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én állandóan vitatakozok egy fiúva, és úgy mutatom mintha utálnám, közbe tetszik.... Én így mutatom ki :D
2010. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem általában minden lényegesebb mondanivalómhoz hozzáfűzi egy lány a magáét(tartalma nem velős csak hogy mondjon valamit),eleinte kezdtem reménykedni hogy ennek van jelentősége de már egyre inkább úgy vélem hogy ez csak egy ostoba csaj-szokás
2010. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát ez nem pont igy van

bár én lány vagyok, és igen van egy fiu meg régeben is mindig volt akit pl azért ütögetem mert tetszet, de van olyan fiu is akit néha megverek ha felhuz de utálatbol nem azért met tetszik, osztályba is van egy lány akit mindenki olt mindenki beléköt de senkinek sem tetszik...

2010. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!