Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátnőmet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet, de mért vonzódok ennyire ehhez a lányhoz?

Figyelt kérdés

Ez a lány mindent megtestesít amit a barátnőm nem. Hosszú élénk vörös haja van, nagy mellei vannak, mindig nagyon nőies,magassarkúban van folyton. Ha valahol végigvonul,tudi hogy minden srác megnézi. Az arca is nagyon szép meg az alakja. Egyszerűen olyan mint a nagybetűs Nő. (és ezt nem csak én mondom róla)


Az én barátnőm is hihetetlenül szép,hibátlan alakja van,gyönyörű szürke szemei és tudom,hogy szeret engem. Én is Őt. Vele minden olyan könnyű,nyugodt. Már 1 éve együtt vagyunk.De több megszakításunk is volt,amikor én mindig ahhoz a másik lányhoz "mentem vissza".

De nem értem hogy mért vonz még mindig ennyire.Mert még le is feküdtünk és isteni volt de így nincs is az hogy azért akarom őt,mert nem kaphatom meg,mert megkaptam.


Fogalmam sincs mért van ez...


19F


2010. aug. 9. 22:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

De mondom,hogy nem kíváncsiság,mert ismerem a lányt.Elég sokat voltunk együtt. És ismerem azt is,hogy milyen kiszámíthatatlan és titokzatos. Az elején pont ezzel a vadságával fogott meg,de utána egy idő után már elegem lett,hogy sosem tudtam,hogy pontosan mit is akar.

Ezért is esett jól amikor jött a mostani barátnőm akivel nincsenek ilyen "problémák". Azért teszem idézőjelbe,mert lehet hogy épp ez hiányzik nekem. Hogy azzal a másik lánnyal sosem tudtam,hogy mi következik, mindig volt valami meglepetése. Persze ez egy idő után idegesítő lett,mert úgy éreztem,hogy sosem tudom kiismerni.

2010. aug. 10. 00:49
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak ismerek egy ilyen lányt... De téged 100%, hogy nem ismerlek, szóval nyugodtan megmondhatod, hogy merre laksz...:)
2010. aug. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
fel kéne nőni!!mihamarabb...mert aztán majd sírhatsz a harmadik csúnyácska dagibb vállán!!29/n
2010. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!