Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátnőmet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet, de mért vonzódok ennyire ehhez a lányhoz?

Figyelt kérdés

Ez a lány mindent megtestesít amit a barátnőm nem. Hosszú élénk vörös haja van, nagy mellei vannak, mindig nagyon nőies,magassarkúban van folyton. Ha valahol végigvonul,tudi hogy minden srác megnézi. Az arca is nagyon szép meg az alakja. Egyszerűen olyan mint a nagybetűs Nő. (és ezt nem csak én mondom róla)


Az én barátnőm is hihetetlenül szép,hibátlan alakja van,gyönyörű szürke szemei és tudom,hogy szeret engem. Én is Őt. Vele minden olyan könnyű,nyugodt. Már 1 éve együtt vagyunk.De több megszakításunk is volt,amikor én mindig ahhoz a másik lányhoz "mentem vissza".

De nem értem hogy mért vonz még mindig ennyire.Mert még le is feküdtünk és isteni volt de így nincs is az hogy azért akarom őt,mert nem kaphatom meg,mert megkaptam.


Fogalmam sincs mért van ez...


19F


2010. aug. 9. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

szakíts a barátnőddel. szerintem nem is szereted igazán.

gondolj bele, te mit éreznél, ha ő írna ilyeneket?:/

2010. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
azért mert NŐ! akárki van kapcsolatba van olyan nő akihez vonzódik párján kívül... ha tagadja akkor nyuszi v meleg...
2010. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
szerintem legyen hármas fogat
2010. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
lehet a könnyű,nyugodt kapcsolat az oka, hogy kell neked az izgalom, pörgés,változás. a vörös hajú lány pedig mindig változást hozott a napjaidba, kinézete, kapcsolatotok szenvedélyesebb volt,és neked ez kéne. sztem próbálj a meglévő működő kapcsolatodba újításokat vezetni, a vöröshajú lányt pedig mellőzd. már ha fontos neked a kapcsolatod
2010. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az elsonek igaza van!
2010. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy merre laksz?:)
2010. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elgondolkozhatnál, Kedves Kérdező, hogy a barátnőd megérdemli-e, hogy ennyire szívasd... Mert szerintem nem szereted. Ha szeretsz valakit, akkor nem csalod meg... És nem csak a testi megcsalást lehet "megcsalásnak" nevezni, hanem a hazugságot is. Egészséges szexuális vágya mindenkinek fellobbanhat bárki iránt, csak ez megszűnik, ha van egy igaz, szerelmetes kapcsolatod, mert akkor csak Ő rá gondolsz, és más be sem jöhet a képbe...

A kérdésedre válaszolva annyit tudok mondani: a SZEX, a SZERELEM és a SZERETET nem ugyanaz... Az iránt a lány irányt vágyat érzel, a másik iránt meg szerelmet? Akkor döntsd el, melyik a fontosabb.

2010. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

de épp az van,hogy más lányok nem tudnak ennyire kísértésbe vinni.csak ő az egyetlen aki megfordul a fejembe a barátnőm mellett


mért kérded hogy hova valósi vagyok?

2010. aug. 9. 23:04
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert egy férfit egy nő kétféle módon foghat meg: anyaként és A NŐ-ként. Ideális esetben a nő mindkettőt meg tudja testesíteni, tudja, mikor melyik oldalát mutassa. Egy férfinek pedig szüksége is van valamilyen szinten mindkettőre, hiszen egy felnőtt férfinek is jó a szex mellett, ha kimossák a ruháját, megfőzik az ebédjét, megvigasztalják, ha szomorú, ápolják a lelkét, gyengédek vele, stb. Szex lehet mindkettővel, mert az anya-típus iránti gyengédség is felébreszti a vágyat, pláne ha valóban szép az illető. De azért, bizony, kell néha a vadító démon is, akinek nem a megnyugvás és a béke sugárzik a szemeiből, mert akkor érzi magát férfinak a férfi, nem pedig gyereknek.

Az, hogy egy fiú milyen lányok iránt érdeklődik, melyik véglethez vonzódik jobban, nagyban függ a belső világától, amit pedig nagyon befolyásolt a szüleivel való kapcsolata. Én pl. egy olyan fiú vagyok, aki nem volt jóban az anyjával, emiatt nagyon levett egy időben a lábamról egy anya-jellegű lány. De közben rendre én is felkaptam a fejem a démoni csajokra, szinte mindig volt 1-1, aki a fejemben volt. Mégsem volt kérdéses, szeretem-e a párom. Szerettem, csak nem úgy, ahogy kellett volna. Lehet, hogy nálad más a helyzet, de azért mindig érdemes elgondolkodni azon, milyen érzések fűznek a másikhoz, mit szeretek benne, milyen szerepében szeretem igazán és be tudja-e tölteni az összes szerepet, amit be kell.

2010. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiság, nyugi...:)
2010. aug. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!