Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy valaki szerelmes belém és honnan tudom hogy és szerelmes vagyok e belé? Milyen érzés a szerelem?

Figyelt kérdés

tudom hülye kérdés, de még nem volt barátnőm,és még szűz is vagyok. Honnan fogom észre venni?

(ne írjatok olyant hogy "majd meg látod, megérzed)

17/f


2010. aug. 9. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Malyd megérzed
2010. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet elmagyarázni:)
2010. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig érezni fogod. Az érzéseket csöppet nehéz leírni. Ez olyan, mintha azt kérdezted volna, milyen érzés az éhség...
2010. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt meg hogy valaki tebeléd szerelmes akkor hogyha megmondja
2010. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kösz mindenkinek ezzek rohadtul segítettetek.

(a zárójeles részt nem szokás elolvasni???)

2010. aug. 10. 08:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nehéz leírni milyen érzés a szerelem, mert ez is egy önálló érzés, egy állapot akár az éhség vagy a fájdalom, ha mindenképpen meg kellene határoznom, akkor úgy írnám le mint a vágyakozás, vonzódás és a boldogság keverékét.
2010. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Ezek rohadtul segítettek" Istenem, hogy tudnánk egy olyan láma embernek segíteni, mint te? Elvársz tőlünk olyat, hogy mondjunk el olyasvalamit, amit nem lehet elmondani. És még neked nem tetszik. Örülj neki, hogy az első válaszoló nem azzal kezdett, hogy "Jéé, még egy barom"
2010. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!