Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex az ex-szel? Jó vagy rossz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az ex-szel? Jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó dolog összejönni csak alkalmi kapcsolatra az exemmel?

Ki volt már ilyen helyzetben?

Pro és kontra válaszokat kérek, parasztok kíméljenek!


2010. aug. 9. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem semmi értelme.majd lesz új kapcsolatot.
2010. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem felkavart, előjöttek a régi dolgok... emlékek stb, nem lett jó vége... =(
2010. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem király egy kis bonusfuck
2010. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Jajj de jóó kérdés,én is pont vmi ilyesmit akartam kérdezni...

Én is erre "készülök" vagyis "készülünk".4 évig jártunk de jóba vagyunk és néha szokott lenni egy csók stb...Sztem nincs ebbe semmi kivetnivaló....

2010. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, én mindenképpen mellé voksolok, csak akkor lesz húzós a dolog ha valamelyikőtöknek párja lesz. Akinek hamarabb lesz az jól jár, de a másik lemarja magát a féltékenységtől. Ez tapasztalat, most pont ezt csinálom.
2010. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én a mai napig összejárok vele:) ha van bnője ha nincs ;)
2010. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: de akkor is csak másodhegedűs lehetsz:P
2010. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ki honnan nézi utolsó válaszoló;)lehet nem én vok a barátnő...de még mindig eltudom érni azt a hatást nála amit a jelenlegi barátnő még csak nem is kapisgál...mert akkor nem k**na félre :P szal inkább leszek egy szerető kötöttségek nélkül..mint egy megcsalt barátnő;D
2010. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!