Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről fiúk?

Figyelt kérdés
A barátnőm kijelentette a pasijának h ő naon szereti de azt szeretné h Edward Cullen legyen a példaképe és h legyen olyan mint ő (védelmező meg stb...)nem azt kéri h legyen vámpír csak h viselkedjen úgy.Szerintem ez beteges me naon imádja a twilight-ot és így fogja elveszíteni a pasiját aki tuti nem fog belemenni ebbe,pedig naon szereti a barátnőmet.Ti mit gondoltok erről??Ti megváltoznátok így a barátnőtök kedvéért??
2010. aug. 9. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
egyaltalan nem, en utalom a twilightot, szerintem unalmas de ha igazan szereti akkor nem hagyja el, hanem megbeszeli vele
2010. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Senkit sem változtatnék meg!És senki miatt nem változnék.Ha nem szereti azt aki én vagyok, akkor mi értelme,hogy együtt vagyunk?Érted azért?!

Szerintem a barátnőd már betegesen rajong:-S

Hány éves?már bocsi az offért.

2010. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha ez nem kamu akkor a bnőd egy kis tiniribi és ha nekem ilyet mondana akkor nem védelmező lennék neki hanem üldöző. ja és ha lugosi béla látná az ujgenerációs vámpírfilmeket elküldene mindenkit a f.aszba ez fix. összefoglalva: a tvilájt sorozat egy kalap szar a barátnőd egy gyökér és nemtudom vagytok e már 13 évesek de szánalmas az egész
2010. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez de gyerekes. Hülye az a pasi aki ilyenért változik meg.
2010. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom csak belső tulajdonságokra értette, de ha nagyon szeretik egymást, akkor kár lenne ezért szétválniuk. A srác megteheti a kedvéért, hogy kicsit megértőbb lesz, kicsit védelmezőbb, meg féltékenyebb, de úgy, hogy a saját stílusa szerint, akkor még akár jobban meg is szereti.
2010. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
hány éves a barátnőd?
2010. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Már az sem normális ha valakinek tetszik a twilight. Nincs az az isten, hogy ezt a kérést teljesíteném bárkinek is.

21F

2010. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan lány vagyok de sosem kérnék ilyet a pasimtól. Ha valakit szeretek, akkor sajátmagáért szeretem őt, és nem akarom h bárkire is hasonlítson.

17/L

2010. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 beetlejuice ***** válasza:
75%

Fúúúúúj, a bnőd nem normális, és még ízlés ficama is van! És mi az hogy viselkedjen úgy mitn 1 vámpír....-_-" Szívja ki a vérét, vagy mit akar? Szerintem létesítsen párkapcsolatot inkább 1 piócával...Remélem a pasija rövid úton lapátra teszi. Am meg az a film a vámpírok meggyalázása, bézbolozó vega vámpírok, akik foszforeszkálnak a fényben, felfordul a gyomrom.

18/L

2010. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hány éves?12?
2010. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!