Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek volt már távkapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már távkapcsolata hogy működött?

Figyelt kérdés
Eddig heti egyszer találkoztunk, de mi lesz ha bejön a suli?! Én L/15 , ő F/17.
2010. aug. 9. 17:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
utolsó.. végülis ja. :D
2010. aug. 9. 19:39
 12/15 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nálunk is =S én is félek, de ő mindig azt mondja, hogy ha valaki nagyon akar valamit, akkor úgyis megoldja. És ne aggódjak mert megoldjuk. Mi is megoldjuk, és ti is ;) comprende? 18l
2010. aug. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
jah és a távolság nálunk 8x annyi mint nálatok
2010. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát nálunk Győr-Szeged a táv,mindketten 15 évesek vagyunk,most leszünk 5 hónapja együtt,de már több mint 1 éve ismerem.

Nem tudom suliidőben hogy lesz,de most havonta egyszer-kétszer találkozunk.Igyekszünk minél többször,csak van mikor nem megy,de ez szerintem érthető...

A kedvenc idézetem meg így szól:

"A távollét szerelmesek közt úgy hat, mint a szél a tűzre: a kis szerelmet eloltja, a nagyot tűzvésszé növeli."

Szóval csak rajtatok áll...=)

Ł/15^^

2010. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én is távkapcsolatban élek.És egész jól megvagyunk.Sokat vitatkozunk mert félünk hogy megcsaljuk egymást.Mert hát nem látod hogy ö mit csinál.És ösem látja hogy te mit..De nem kell rögtön megilyedni.Ha bizol benne szerintem biztosan menni fog! :).MertSzeretTéged:)
2010. okt. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!