Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még valami vissza út? HELP!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valami vissza út? HELP!

Figyelt kérdés
Szakitottunk a barátommal,igaz nem sokáig voltunk együtt.de nekem nagyon fáj a szakitás.Főleg,h kavarás miatt mentünk szét.De már azt mondja,h nem tud bennem megbizni.De zavarja az ha át akarom ölelni,ha simogatom.ez miért van.azt mondja,h sokat jelentek még neki,de h már szeretett is.van még rá esély,h újra együtt legyünk?mit csináljak,h újra bizzon bennem?
2010. aug. 9. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ezek a dolgok zavarják akkor nem hiszem hogy szeretne.Ha így lenne akkor azt szeretné hogy öleld és nem az ellenkezőjét.Itt már baj van:S
2010. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az nem lehet,h csak azért mert tudja,h akkor elgyengülne?
2010. aug. 9. 17:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Az örök kérdés: miért van az, hogy a normális pasikat egyből lapátra teszik, az ilyen marhák után meg hónapokig sírnak meg nyaliznak a csajok?
2010. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

en is voltam igy a csajommal h kiakadtam ra,de szar volt nelkule,aztan irogatott egy csomo smst h csak velem akar lenni es senki massal,meg h menyire fontos vagyok neki es egy ido utan kibekultunk es jol megvagyunk azota

20f

2010. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És már megint van aki a fiút cseszteti egyből...

,,kavarás miatt mentünk szét.De már azt mondja,h nem tud bennem megbizni."Én ebből azt szűrtem le,hogy megcsaltad és ezért szakít,ebben az esetben érthető nem?

2010. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem azért szakitotott mert megcsaltam.Azt egyik barátnőm próbára tette,h vissza ir e egy idegen csaj sms-jére.és mikor megkérdezte,h tudok e róla akkor nem mondtam igazat...
2010. aug. 9. 18:53
 7/9 anonim válasza:
úristen :S mert erre igazat kell mondani... most komolyan igaz h kiváncsi voltál arra h visszaír e neki de ha nem bírsz benne megbízni akkor minek jártál vele? meg kell mondani neki az igazat és nincs probléma... ezeket a gyerekes hülyeségeket h válaszol e egy idegen csaj sms-ére felejtsétek el vagy bízol benne vagy nem ennyi
2010. aug. 11. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pff hány éves vagy?:SDe utálom az ilyen gyerekes baromságokat.És ha vissza írt volna?Akkor mi lett volna?Plusz ha direkt csapdába akarod csalni és ne adj isten valahogy bele sétál nehogy már még neki állj feljebb,lehet,hogy egész évben "tesztelted"...
2010. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Plusz még annyit hozzá fűznék,hogy egy ilyen után én sem folytatnám veled a kapcsolatot és még szint úgy megemlíteném,hogy látjátok most is(mint sok más esetben) a lány kavar be de azért a fiút hordja el mindenki egyből minden sza*nak,még mielőtt megkérdezné,hogy mi is volt...
2010. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!