Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogyan lehet kideríteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan lehet kideríteni? Vagy akkor nem akarna látni már? És miben menjek hogy csini legyek?

Figyelt kérdés

2hete szakítottam a barátommal, pénteken még hozott virágot, meg ostromolt. De lehordtam keményen, azóta nem keresett. Bár én tegnap irtam neki sms-t és smseztünk.

És szerdán szeretnék vele találkozni, ő azonnal beleegyezett, irta is hogy bármikor jó neki ha összefutunk. És tényleg azonnal válaszolt az smseimre.

De szerintetek nincsen már más valakije?

Mert én kérdeztem tőle azt irta, hogy "Már hogy lenne más valakim ilyen hamar?"

De én nemtudom... ezt hogyan lehet kideriteni.

Ja és a moziba mit vegyek fel hogy jól nézzek ki, de mégis laza legyek?:)smink kell?


2010. aug. 9. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor szakítottál vele? Legyél már következetes bassz.
2010. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen szakítottam vele.

De nehéz lenne a kérdésre válaszolni?

Amugy mindent leirtam.

2010. aug. 9. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:
basszus lehetsz vagy 10 éves..
2010. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha azonnal,minden habozás nélkül igent mondott,akkor miért lenne bárkije is?!főleg,hogy nem rég még virágot vitt..próbálkozott.
2010. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
16:43köszi a normális választ.
2010. aug. 9. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát..szerintem bíz benne.Biztos fontos vagy neki ha válaszolt rögtön.Biztosan nincs más valakije.Ne próbáld kideríteni.Ne kémkedj.Nem szabad.Elronthatod vele az egészet.És olyat vegyél fel a miben jól érzed magad.Egy egyszerű de mégis nagyon csinos egyszínű nyári ruhát is felvehetsz akár.Nagyon csinin tud állni egy jó kis tapadós ruha.De semmi túlzás a mouiba::D Smink nem nagyon kell.Max az alap.Alapozó,szemceruza egy kis szempillaspirál meg a ruhádhoz illő rúzs de én a szájfény mellett voksolok:D

Hát sok sikert:)

2010. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha lenne másvalakije, nem foglalkozna veled és nem akarna találkozni.

Nem kell feltétlen a rosszra gondolni egyből!

Lehordtad, ezért nem keresett. De a jelek szerint veled akar lenni.

Ha elmentek moziba, egyből kiderítheted abból ahogy veled bánik. Ha túl elutasító, idegen női hangok hívják telefonon vagy veszett esemesezésbe kezd a film alatt akkor gyanakodj. De erre nincs kilátás, tehát tessék elhessegetni a gonosz kis zöldszemű szörnyikét és örülni hogy veled foglalkozik, veled akar lenni!

Moziba smink? Minek? Úgyis sötét van... :)

Na jó, egy kicsit sminkelj de ne vidd túlzásba.

Én szoknya-kicsi csini toppocskára szavaznék, ha már laza, bár ezt mindenki maga dönti el neki mi a laza meg mi van otthon a ruhatárában...28L

2010. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

uccsó 2válaszolónak nagyon szépen köszönöm:)

aranyosak vagytok:)

2010. aug. 9. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!