Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz a nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés

30 éves lány vagyok,megismerkedtem egy 16 éves sráccal.

korához képest sokkal érettebb gondolkodásban,viselkedésben,mindenben,idösebbnek is látszik.

én pedig állítólag sokkal fiatalabbnak nézek ki,ezért nem feltünö köztünk a korkülönbség.

engem vmilyen szinten mégis feszélyez a dolog..annál is inkább,hogy érzelmileg is kezdünk kötődni egymáshoz.

ismerösök,akik már tudnak a kapcsoatunkról,igencsak megrökönyödtek,szerintük egyrészt durva a dolog,másrészt értelmetlen.

mi a véleményetek?

tényleg nem szabadna folytatnunk?


2010. aug. 9. 14:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hát ez elég komoly korkülönbség.

22F

2010. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg nem szabadna! Miért nem kezdesz korban hozzádillővel....?
2010. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ööö... igy már pedofilságnak és gerontofilságnak számít
2010. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem én akartam kezdeni,egyszerüen így alakult.egyre többször találkoztunk és vmi elindult köztünk..tehát nem (csak)a szexröl szól a dolog.
2010. aug. 9. 14:39
 5/20 anonim ***** válasza:

addig ez jó dolog, amíg jól elvagytok. de gondolj bele, 14 év van a te javadra, ő meg még most fiatal, mi lesz később? kicsit idősebb lesz, eldob mert te kiöregedtél...?

mondjuk +-4 év símán jó lehetne, de ennyi szerintem sok.

de ha nem terveztek hosszabb távra, akkor meg miért ne lehetne pár kellemes órátok? :)

2010. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
na azért a pedofilság sztem erös..egy 16 éves srác már nem gyerek,föleg ha érettebb a koránál
2010. aug. 9. 14:43
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem mert a gyerek már betöltöttee a 14 et. ugy hogy a csaj nem pedofil. am ha szereted miért ne? ez legyen a legkisebb gondod.
2010. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Srác anyja mit szól a dologhoz? Remélem, hogy jól elveri a valagad...:D
2010. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
én már hosszabb távra terveznék..nem pár kellemes órát,hanem komoly kapcs-ot keresek.elmondása szerint ö is.de egy ilyen fiatal fiú szájából ez annyira hihetetlenül hangzik.
2010. aug. 9. 14:53
 10/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de 30 éves létedre nagyon gyerekes a gondolkodásod. Mit vársz egy 16 évestől? 30 fölötti pasikkal kéne ismerkedned... nagyon gáz vagy, megmondom őszintén!
2010. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!