Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha meghalt vkije a barátotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meghalt vkije a barátotoknak, férjeteknek ti h vígasztaltátok?

Figyelt kérdés

áprilisban meghalt a barátom nagypapája és 2 napja a nagymamája:( eléggé kivan ,de nemtom h h vígasztaljam meg. amikor meghalta tatája vele voltam és próbáltam felvidítani,de most nagyon kivan mert elég rövid idő alatt vesztette el nagyszüleit:( és nemtom h hogyan vígasztalhatnám meg:(nagyon fáj neki a haláluk mert nagyon szerette őket. vki sgítene??kérem, ez nagyon fontos nekem!!


és lécci normális válaszokat, kort és nemet is ha lehet.


2010. aug. 9. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mondd meg neki mennyire együtt érzel vele. Sajnod nagyobb terhet nem tudsz levenni a válláról. Persze most szomorú mert ki ne lenne az. De majd az idő...az idő miden sebet begyógyít. Most pedig támogasd amiben csak tudod. Ennyi tippem lenne... 18/L
2010. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jajj bocsnánat,nem akartalak lepontozni :(:S, csak volt egy ember aki írt vmi baromságot és őt akartam lepontozni és nem olvastam el h ez másik:( sajnálom, nagyon szépen köszönömh írtál sokat segítesz:), :( és téll sajnálom :(
2010. aug. 9. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:

nagyon szomorúan olvasom ezt a kérdést:( hát nézd,nekem édesanyám halt meg ezelőtt fél évvel, igazából nem volt és most sincs senkim aki vígasztalt volna de szerelmes voltam egy srácba aki nagyon rendes volt akkor velem és ez éppen elég volt, annyit el tudsz árulni h hány évvesek vagytok? mert ha mondjuk a barátod már idősebb akkor úgy vélem erősebb mint ha mondjuk ez tini korában történik vele... szóval annyit tudok mondani hogy (legalábbis nálam ez volt) ne nagyon emlegesd a nagyszüleit, próbálj kitalálni programokat, menjetek sétálni, legyetek együtt, hogy egy kicsit elvond a figyelmét.:) legalábbis szerintem ezt kéne tenned, vagy én ezt tenném:) nagyon remélem h jobban lesz a barátod :(( mindenjót kívánok!

19/L

2010. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én is és ő is 17 évesek vagyunk , ráadásul neki most szombaton lesz a 18. szülinapja, úgy h nem vmi jó:( elég jól bírja nemsír semmi, de nagyon bántja, érzem rajta és nagyon hiányoznak neki a nagyszülei:( próbálom elterelni a gondolatát, vmi másról beszélni vagy vmi, kisebb nagyobb sikerrel megy is ,de sok szor felemlegeti a nagyszüleit és akk látom h nagyon szomorú:(
2010. aug. 9. 15:17
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a jókívánságot:), rem én is h jobban lesz
2010. aug. 9. 15:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Semmi probléma én is láttam azt az elő hülységet. Remélem minden helyre jön. És nagyon sajnálom szegényt :(
2010. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:) már egész jól van, próbálok sok időt vele tölteni meg elterelni a gondolatait és eddig hála istennek sikerül és próbálom vidítgatni és nem ebszélni a nagyszüleiről de mondtam neki egyszer h ha beszélni akar róla akk nyugodtan én meghallgatom és akk beszélgettünk és azóta elég jól van :) kb kezs uygan oylan lenni mint előtte:)remélem sikrül idővel h ugyan oylan legeyn
2010. aug. 11. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:
agyon örülök neki hogy javul az állapota. Ahogy mondtam az idő majd minden sebet begyógyít :) (első voltam)
2010. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!