Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogyan döntenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés
Ha van egy srác, akiért odavoltatok, de nem lett vele semmi, mert passzívan állt hozzátok (ezért sok fájdalmat okozott), csak néha-néha próbálkozott, de egy kicsit a ti hibátok is, hogy nem lett köztetek semmi, ti mit szólnátok, ha most gőzerővel rátok hajtana és próbálna mindent jóvátenni? Megszeretnétek ismerni, kaphatna egy esélyt még ezután vagy elhajtanátok?
2010. aug. 9. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ha bizonyitana h tenyleg szeret es h tenyleg oszinten mindent jova akar tenni,akkor igen,kapna egy eselyt:d
2010. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet irni okosságokat,de ezt úgyis csak te tudod.De azért a véleményem leirom.Elöszőr is,Te nem akarsz semmit a lánytól,mert akkor nem álltál volna hozzá passzivan.Ezzel lehet vitatkozni,de ha a lelked méyére nézel,meglátod.Másodszor,majd meglátod ha idősebb leszel hogy nincs értelme ilyen taktikákat bevetni,lásd,esetedben is,nem sok értelme volt.

Harmadszor pedig,a lány meg most taktikázik,lehet elfogadni,de tovább is mehetsz.Kérdés,mennyit ér meg neked a leányzó.

Én személy szerint úgy ahogy van hagynám az egészet a francba,mert ha velem egy pasi passziv lenne,odébb állnék,mert jön tőle még jobb :) Kislánykoromba biztos leálltam volna cicázni veled,mert te is azt tetted :) remélem érted a célzást.

Ezek persze csak az én véleményem,te tudod milyen a másik,és te döntöd el h vele leszel vagy sem.

2010. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adnék esélyt a dolognak.
2010. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem cicázásról volt szó, ennél komplikáltabb a dolog, de nem akarok belemenni a részletekbe. Tetszik a lány meg minden, de különösebben nem érdekelt elvoltam más csajokkal,hülye voltam és most kezdtem csak el értékelni, hogy szeret(ett?).
2010. aug. 9. 13:05
 5/5 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok, mint te mert én is így állok egy fiúval ahogy te ezzel a leányzóval.

Én adnék egy esélyt az illetőnek.

Szerintem a lány is adni fog neked még egy esélyt, ha tényleg tetszel neki. ( Én nagyon örülnék ha az illető próbálkozna és próbálna mindet jóvá tenni.)

2010. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!