Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges? Lehet még ebböl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges? Lehet még ebböl valami?

Figyelt kérdés

A volt barátommal már több mint egy hónapja szakítottunk és azóta nem is láttuk egymást egyszer sem és nem is igazán beszéltünk csak még a szakítás után pár nappal de akkor se sokat és az is már több mint egy hónapja. Nem rég felhívta asz ex-em a nagymamámat (ő a gyámom és vele élek) szóval felhívta hogy eljönne meglátogatni őt. A kérdésem az lenne hogy ha eljön a volt pasim és újra találkozunk beszélünk stb akkor lehetséges előjönnek belőle a régi érzelmek és az emlékek??? Majdnem két évig voltunk együtt... nagyon szerelmesek voltunk együtt vesztettük el a szüzességünket és nagyon sok mindenen átmentünk együtt. Lehet még ebböl valami?

-azért lett vége mert a kapcsolat vége felé sokat veszekedtünk apróságokon, mindketten makacsak vagyunk és egyikőnk se engedett ezért szakítás lett.

-én 17/L

-ő18/F


2010. aug. 9. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem még lehetséges.

sok sikert

2010. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden lehetséges !!!

A párommal mi 3 és fél év után szétmentünk, ugyanígy a sok kis apró vita miatt. 1 hónapot külön voltunk. Megismerkedett egy lánnyal, de csak 1x találkoztak és nem történt közöttük semmi.

Azóta újra együtt vagyunk :) Megbeszéltünk mindent h min kéne változtatni.

Szerintem csípd ki magad, legyél vele kedves. Ne ronts ajtóstul a házba. Ha úgy érzed h vita lenne a dologból akkor vegyél mély levegőt és terelj. Nehéz lesz, mert én is makacs vagyok és a párom is, de megoldható. Idővel minden sokkal jobb lesz és megszokod h hogyan kerüld el a vitákat.

Nekünk sikerült és boldogok vagyunk újra :)

Sok sikert!

Én 20/L, ő 24/F

2010. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges.Egyébként nagyon aranyos barátod lehet ha a mamádat meglátogatja.Biztosan nagyon szerethette.

Sok sikert én drukolok nektek!

2010. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

minden lehetséges.

a nagymamád kérdezze ki és adja le a drótot neked!


sok sikert!

2010. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Már Nagyim aktiválta magát pedig nem is mondtam neki...

Kérdezte hogy haragszik e stb és azt mondta hogy nem haragszik már. Meg azt is mondta neki nagyim hogy nem szabad veszekedni meg nem tudomm már sokmindent mondott neki. Remélem lesz valami mert én még mindig szeretem.

2010. aug. 9. 12:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerű :) Mondd el neki h te még mindig szereted és nem szabadna feladni a kapcsolatot pár buta vita miatt. Próbáljatok egymásnak engedni, kompromisszumokat kötni. Fő az őszinteség! Szerintem még ő is szeret, csak tudod, a hírtelen felindulás ...
2010. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Amikor vége lett akkor mondtam neki hogy próbáljuk meg, könyörögtem neki amit nem lett volna szabad csak hát nagyon fájt. hetekig sírtam miatta de midnig azt modnta hogy nincs értelme meg hogy nem ad még egy esélyt. aztán gondolkoztam és rájöttem hogy nem érdemes sírni meg könyörögni mert nem hat rá és megírtam neki hogy elfogadom hogy vége meg hogy legyünk jó barátok amikro ezt írtam akkor meg azt mondta hogy lehet hogynem fogja bírni nélkülem meg hogy lehet pár hónap vagy év múlva megint összejövünk. Azóta ő is és én is ismerkedtünk másokkal ő találkozgatott lányokkal de nem jött neki még össze semmi. Azóta nem beszéltünk semmmit már egy hónapja...

És most hirtelen felbukkant de "nagyimat látogatja meg"

2010. aug. 9. 12:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez jó hír ha nem jött neki össze semmi, ugyanis még nincs rajtad túl. Ez a nagyilátogatás lehet h félig a te látogatásod :D Azért mondtam h csípd ki magad, légy vele kedves, megértő, add a legjobb énedet. Aztán ha már szépen alakul, szóba álltok, esetleg találkoztok beszéljétek meg h mi volt a gond és h tudtok-e rajta segíteni. Innen már menni fog minden :)

Drukkolok!

2010. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen :P

Már kifestettem pirosra a körmömet mert azt imádja

Göndör lesz a hajam ha jön és vmi jó kis ruhát magamra veszek. Tudom hogy nem minden a külső de ez is fontos és sokat fogok mosolyogni rendes leszek vele. Remélem előjönnek belőle az érzelmek :D

2010. aug. 9. 17:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Ügyes kislány! :)

Tégy a kedvére és hozd ki belőle a férfiállatot :)

2010. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!