Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom megbeszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom megbeszélni vele a problémáinkat ?

Figyelt kérdés

6 éve lesz hogy együtt vagyunk a barátommal . 17 évesen jöttünk össze , 2019-ben volt egy 3 honap amikor ugy dontott , hogy ő élni akar haverozni stb... jonak latta ha nem lesz kapcsolata ès kitudja csajozni magát . Persze miután rájött , hogy hiányzok neki és ez nem élet amit csinál probáltuk ujra kezdeni . A 3 honap alatt ugy gondoltam hogy nem keresem ami persze neki volt nehéz és csak ő keresett és írt nekem . Utána rendeződtek a dolgok nagyon jo volt minden mintha újra tökéletes lenne a kapcsolatunk ... és most 3 hete nagyon furcsa megint kezdi azt amiért szakítottunk . Csak haverozni akar minden hétvégén , engem alig akar elvinni magával vagy ha el is megyünk heti 1szer akkor ott vannak a haverok . Együtt élünk lassan 3 éve így neki az együttlét és minőségi idő ha fekszünk egymás mellett ő telozik en meg filmezek például . Neki ebben kimerült egy kapcsolat . 3 hete nincs szex ami számomra aggaszt, mert eddig tökéletes volt minden és mindig amikor kezdeményezek kifogásokat talál ki álmos ,filmet néz ,játszik ... Szóval nem tudom hova tenni ezeket .:(

Ha felhozom , hogy beszéljük meg mi a gond mesélje el ha van valami problémája kiakad neki semmi baja és lezárja azzal hogy hagyjam békén és én vagyok a hibás miattam ilyen mert én sosem hagyom békén mert féltékenykedem és nem hagyom haverozni , és ne gondoljam túl mert nem csal meg .

Hogy tudnám vele megbeszélni a dolgokat ? Úgy érzem sose figyel rám és csak a haverjai számítanak neki . Nagyon elhanyagol , soha semmiről nem tudok vele komolyan beszélgetni

22 L


2020. okt. 22. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

"...kiakad neki semmi baja és lezárja azzal hogy hagyjam békén és én vagyok a hibás miattam ilyen mert én sosem hagyom békén mert féltékenykedem és nem hagyom haverozni , és ne gondoljam túl mert nem csal meg ."


De, megcsal. Ezért nincs szex, ezért ideges, és ne is várd, hogy elmondja, hogy a másik nő miatt feszült. Nem haverozni jár, hanem nőzni. Ne csodáld, ha oda se visz.

2020. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

1, nem biztos. Saját példa: együtt voltunk de sokszor az agyamra ment már azzal hogy nem bírt csendben maradni, és nem hagyott nekem szabad teret. Azt gondolta hogy csak a mi kapcsolatunk létezik, külön én én külön ő pedig nem.

Meguntam.

F

2020. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is azzal van a probléma , hogy haverozik hanem azzal hogy engem elhanyagol és csak a haveroknak él és ő ezeket nem látja be ha mondjuk velem is toltene időt és nem csak otthon kéne rohadni hanem elmennénk közös programokat csinálni akkor fel sem hoznám a haverjait . De amikor már hétköznap is inkább elmegy haverozni ,munkát meg nem képes keresni csak azt látja hogy meddig lustulhat és szorhatja a pénzt addig ne is várja hogy mindent elnézek neki . Csak ha meg tényleg már nem akar semmit nem értem miért gyáva bevallani hogy nem megy màr neki ....
2020. okt. 22. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Te pénzeled, mondjuk azért. Egyszerűen kihasznál.

Te azt várod, hogy ő szakítson? Mindegy, neked mennyire rossz, inkább panaszkodsz? Te bajod.

Ő nem fog szakítani, mert nem érdeke. Két nőt tud kihasználni, semmi gondja, miért akarna változtatni?

2020. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem pénzelem de megint inkább leírtad amit gondolsz mielőtt megkérdezted volna :)
2020. okt. 22. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!