Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Miket szerettek enni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miket szerettek enni? :D Mondanátok ételeket, hogy minek örülnétek, ha egy lány főzné nektek?

Figyelt kérdés

Szeretnék a barátomnak főzni meglepetésből. De ötletem sincs mit, mindenképpen valamilyen húsételt.

Gondoltam a Brassóira, de másra nem jutottam.

Kérlek adjatok ötleteket!:)

Előre is köszi.


2010. aug. 8. 22:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyi,ha azt mondom,hogy én a pacalnak örülnék a legjobban,akkor se csinálj azt,mert lehet,hogy Ő nem szereti. Tök mindegy ki mit mondd,csak az a lényeg,hogy Ő mit szeret és ha azt főzöd,akkor nyert ügyed van, még akkor is ha az esetleg spenót. Tök mind1. Amúgy pizzát tudsz úgy csinálni még,hogy veszel sima pizzalapot, rápakolsz amit akarsz és megsütöd. Vagy tepsiben sütsz mondjuk csirke mellett úgy hogy a tetejére tejfölt és sajtot raksz vagy vmi gyümölcsöt sütsz hozzá (pl aszatszilvát göngyölsz bele vagy bacont sütsz a tetejére) ilyesmi!
2010. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem napszaktól függ,de mondjuk ebédre sárgaborsó főzelék fasírttal és savanyúkáposztával vagy brassói sültkrumplival,vacsira meg rántotthús rizssel vagy sültkrumplival.
2010. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszi! Természetesen csak azt fogom csinálni, amit szeret... de ezek segítenek kiválasztani:)
2010. aug. 8. 22:44
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
hmmmm. én a sajtosgordont imádom :) szép fehér rizzsel :) meg mondjuk egy krumplisalátával :D
2010. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%
girosztááál:P:D
2010. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Aztaa mennyire jó ötlet!!:D Eszembe sem jutott pedig nagyon finom! Köszi!:)
2010. aug. 8. 23:17
 17/24 anonim ***** válasza:
Csapj fel egy szakácskönyvet, abból sokkal több ötletet tudsz meríteni, mint az itteni válaszokból.
2010. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Qurva éhes lettem...

Amúgy szerintem bolognait, csak ne valami zacskós xart!

2010. aug. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 BlacktigerXXX ***** válasza:
csinálj svédasztalt magadból. sztem akkor felesleges gondolkozni, hogy mit tegyél fel, úgyis megeszi. :D
2010. aug. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Húst hússal..ezt szeretik :D
2010. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!