Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Miket szerettek enni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miket szerettek enni? :D Mondanátok ételeket, hogy minek örülnétek, ha egy lány főzné nektek?

Figyelt kérdés

Szeretnék a barátomnak főzni meglepetésből. De ötletem sincs mit, mindenképpen valamilyen húsételt.

Gondoltam a Brassóira, de másra nem jutottam.

Kérlek adjatok ötleteket!:)

Előre is köszi.


2010. aug. 8. 22:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Bolognai?Pizza?Pörkölt?:D
2010. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok de szerintem a kedvencét:) azt mindenképp díjazni fogja. ha nem tudod mi az kérdezd meg az anyját:D
2010. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Neked kellene tudnod, hogy miket szeret. Hiába mondunk neked bármit, amit mi szeretünk, ha ő meg utálja.
2010. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ajj most ettöl olyan éhes lette, hát köszönöm :(
2010. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Pizzát nem tudok vagyis tudnék.. de nem lesz időm a tésztával bajlódni, mirelitet meg nemakarok:D

Bolognai vagy a pörkölt nem rossz ötlet, köszi!:)

Húú nem is tom mi a kedvence de megkérdem:D

2010. aug. 8. 22:34
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

Ahány ember, annyi ízlés. Attól, hogy én leírom a kedvencem, nem jársz közelebb ahhoz, amit Ő szeret.


Amúgy, ha már így kérdezed, elég hagyományos típus vagyok, szóval:

- rántott husi + krumplipüré

vagy

- majonézes, kukoricás rizs

vagy

- csokipuding habbal :D


Esetleg mézes rántott husi. =)

2010. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
persze nem tudhatjátok mit szeret, de ha mondtok ételeket nekem az segít kiválasztani a megfelelőt
2010. aug. 8. 22:37
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan húsétel ami rántott húshoz hasonló formájú, nincs panírozva hanem tepsiben van sütve és nagyon puha, szaftos. Van rajta hagyma és néha még gomba is.

Én szaftos húsnak hívom de nem tudom hogy mi a pontos neve és milyen húsból csinálják xD

2010. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
:D:D név nem lényeg, de az ötlet jó köszi:)
2010. aug. 8. 22:39
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Sültcsirke, hortobágyi palacsinta...
2010. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!