Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hmm. T u d j á t o k mi hiányzik? Az a kapcsolat eleji elvakultság.

Figyelt kérdés

Szeretem a páromat nagyon :) már 1 éve együtt vagyunk, csak sajnos a nyári munkája miatt nem tudunk annyit együtt lenni :( Sokszor eszembe jutott az a kapcsolat eleji elvakultság :) amikor még olyan kis apróságokkal mutatta ki szinte minden percben, hogy szeret, és szinte mindennap együtt voltunk. jajj, de hiányzik :(


/T u d j á t o k <--emiatt bocsi,nem tudtam máshogy kiírni./


2010. aug. 8. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Mi a kérdés?
2010. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Az élet már csak ilyen. Most már ismeritek egymást, ez így már nem lesz soha olyan, csak egy új fiúval.
2010. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 eliph ***** válasza:
51%
minden elmúlik.a férfiak az ösztöneik miatt(tényleg van,mint minden élőlénynek) mennek más nők után a fajfenntartás miatt.csak ugye az ember uralkodik magán ettől ember.:D de sajnos ez van.sőt olyat is hallottam hogy a szerelem 3évnél tovább nincs,mert az agyban megszünnek termelődni valmi nemtommik...:)
2010. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

igen...tudományos vizsgálatok alapján kimutatták hogy a szerelem maximum 3 évig él két ember között....

olyan már soha nem lesz mint volt...sajnos..:(

de amikor együtt vagytok, csináljatok közös programokat,érezzétek jól magatokat együtt....az közelebb hoz titeket egymáshoz...

(és átérzem miről beszélsz...én immáron 2 éve vagyok együtt a barátommal....és ő az első kapcsolat nekem,és én is neki:)ráadásul távkapcsolat..ő Balatonon él,én Budapesten....nagyon nehéz(senkinek nem ajánlom a távkapcsolatot) de mégis összetart minket a szerelem/szeretet,a ragaszkodás és a sok régi szép emlék....és mondanom sem kell..mind a ketten hűségesek vagyunk(komolyan!)..na mindegy nem ide tartozik..de ezért mondom ne legyél elszomorodva...nincs veszve semmi....ha szeretitek egymást annyira..igazán..akkor nem gond ha messze van..legalább lesz időtök hiányozni egymásnak és ha megint találkoztok jobb lesz:)

2010. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nekem is nagyon hiányzik! :( :)
2010. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon-nagyon-nagyon-... hiányzik!!!

Valahogyan néha olyan érzésem van, hogy nekem erre akkor is szükségem van, ha elhagyom a párom, de tudom, hogy nem bírnám megtenni, mert SZERETEM ŐT. Csak tényleg nagyon hiányzik az a kapcsolat elején érzett hevesség, szerelem, kifogyhatatlan sex utáni vágy. Olyan határokat léptem át a sex terén is a párommal, amit eddig mással nem bírtam megtenni pedig ez a teljesen normális sex kategóriájába tartozik még, amit még soha sem éreztem, csak a tv-ben láttam és romantikus könyvekben olvastam. Mikor először megláttam egy fényképen egyből azt mondtam, hogy na nekem sosem lesz ilyen pasim, az ilyen férfiak persze, hogy foglaltak már! Aztán találkoztunk és egy hét múlva én kiléptem 5 éves kapcsolatomból (pont ez hiányzott nekem abból a kapcsolatból is) és a párom is szakított akkor már menyasszonyával (nekik sem volt felhőtlen a kapcsolatuk). Két hónapra rá összeköltöztünk, egy évre rá megvettünk a kis fészkünket ahová a gólya pár hónapra rá elhozta első csemeténket is, majd másodikat is. Olvastam itt egy másik témában, hogy vannak szerelemgyerekek. Ők tényleg azok, gyönyörűek és nem csak nekünk, hanem egyszerűen nem tudunk úgy elmenni sehová sem, hogy idegenek ne állítsanak meg, hogy milyen gyönyörű gyerekeink vannak. Tartok is tőle, hogy lesz ebből még bajunk ha megnőnek. :) Szóval azt próbáltam ezzel leírni, hogy rajtuk is látszik, hogy igazi szerelemgyerekek!

Próbálom én visszahozni visszahozni ezeket az elején érzett érzéseket úgy, hogy minél több közös programot csinálunk. Ha csak egy mozi, akkor csak pár óra, de az a miénk. Olyankor pár órára megint randizó tiniknek érezzük magunkat, úgy szeretjük egymást mint ahogy szeretnék, csak aztán visszatérnek a hétköznapok, a gondokkal együtt. :(

Ebből a kis regényből azt akartam kihozni, hogy ha csak pár órára is, de töltsetek el együtt egy kevés olyan időt, ami csak a tiétek és senki másé. Csak egymással foglalkozzatok és az még továbbra is éltetni fogja a kapcsolatot, ha már sajnos a szerelem lángolása el is múlt.

Remélem tudtam egy picit segíteni! Nálam bevált!

:))))))

2010. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

úgy érzem egy helyen kicsit rosszul fogalmaztam, javítanám: :))


...teljesen normális sex kategóriájába tartozik még, és olyan érzés, amit még soha sem éreztem,...

2010. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!