Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Párommal pár napja sétáltunk, és nálam 1-2 évvel idősebb lányok így néztek, hogy hogy járhatok egy ilyen külsejű személlyel. Hozzáteszem, igen, nem a legszebb, de a külsőre szép pasik közt ilyet nem találtam. Csak nagyon rosszul esett nekem is, hogy mit mondtak, és talán kicsit elbizonytalanított, de attól még vele maradok, csak nem értem az ilyet.
2010. aug. 8. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sz*rd le, hogy mások mit modnanak!

Azért, mert mostanában az a "menő", ha olyannal jár az ember, aki külsőre oké, kigyúrt szépfiú, de tök midnegy, hogy egy tapló álalt, vagy egy üresfejű mamlasz.

2010. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük!

Nem az a lényeg,hogy szeretitek egymást??És hogy boldog vagy vele?Ne érdekeljen más mit mond. Csak összeakarnak ugrasztani, mert látják rajtad, hogy boldog vagy!

Ne higyj nekik!

Az ideált meg sz@rd le. Nem mindenki tökéletes!

És szerintem a pasid többet ér, mint egy Iq nuku izomagyú bunkó pasas.Persze tiszt. a kiv-nek!.Ha van ilyen.:D

Az a lényeg, hogy TE mit akarsz!:-) Ne hagyd magad befolyásolni!

18L

2010. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nézném meg, hogy azoknak a csajoknak hány igaz barátjuk van, hogy viselkednek, hány évesen veszítették el a szüzességüket, és hogy hány pasival volt viszonyuk...és mennyi idő alatt. Figyelj, gondolj bele, hogy milyen az az ember, aki így viselkedik...grimaszol, mert nem jön be neki a vele szembe jövő csaj barátja..Hát el tudom képzelni, mennyire lehet érett és komoly...meg hogy milyen értékeket képvisel.

Ne vegyél ilyet a szívedre. Én össze tenném a kezem, ha elmondhatnám majd a pasimról, amit te leírtál...Komolyan...

18/L

2010. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Beletörődtem, abba a dologba, hogy a lányok nem fogadnak el....

Már nem érdekel, úgy fogok élni mint egy robot. Mikor melózni kezdek, elmegyek és ledolgozom a 8 órát tisztességgel, aztán hazamegyek és leülök a tv elé....

Egyedül és magányosan fogok megpusztulni. és nem lesz olyan aki megsirasson majd...

Nem fogok gyerek nevetgélést hallani vagy sírást. Nem fogok meleg és kedves mosolyt látni a barátnőmtől vagy egy ölelést, Nem fogom látni a bánatát a szomorúságát, hogy átölelve megvigasztaljam...

Nem lehetek nagypapa, hogy lássam az unokáimat felnőni...


Mert még családom sem lesz, mert nem felelek meg a „nők új világ fajta elvárásainak”.


A sok nő lenézi a nem menő csávóókat....

Szánalom...

Küzdöttem egy lányért akkor, és ha kimondhatta volna...


...Mit akarsz teeeeee, hát nem zsőlés a hajad, nem jársz menő ruhákba, Jah még béemvébd sincs? Akkóó Huzzá máá el te kis csikóó...még péénzed sincs? Mi keresni való itt...


A mai lányok ezen a szinten vannak, és mire rájönnek, hogy az általuk képviselt értékeknél van sokkal több, akkor már későn jönnek rá....


Nagyon tisztelem a nőket,mondom a nőket és a normálisakat!!! A mai tizenéves csitrik (TISZTELET A KIVÉTELNEK) csak blikket tud olvasni, meg mónikát nézni... Jah meg iwiwezni, myvipezni....

Állítom több a virtuális barát az interneten, mint a való életben...

2010. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló megkérdezhetném,hogy miért van benned ennyi keserűség csalódottság?

Meg ha lehet még kort is.

2010. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21 FFi, Jobb ha nem tudod. Hidd el.
2010. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy volt barátom volt olyan, hogy külsőre mintha csak megálmodtam volna, tökéletes volt számomra, de látszott, hogy boldogtalan voltam, mert nem foglalkozott velem, más csajokkal se nagyon... Egyszerűen nem hitték el, hogy valami is lehetett köztünk. A mostaniba viszont fokozatosan beleszerettem, eleinte az, hogy külsőleg nem tetszett, kicsit meggátolt, de mostmár félek, nehogy elveszítsem, bárhogy is néz ki.
2010. aug. 8. 20:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenki a saját életével és a saját párjával foglalkozzon, senkinek semmi köze, hogy ki kivel jár vagy kinek ki tetszik aki már ilyennel foglalkozik az egy dolgot jelöl: az illetőnek( adott esetben a csajok az utcáról) nincs életük csak szánalmas kirakat babák és irigylik a boldogságot és lelki harmóniát más emberektől , mert az ő életük egy kalap sz@r, nem élvezik csak mutatják és ha már nekik rossz legyen az másoknak is.

pl nem azért jövök össze valakivel, mert mások ezt várják el tőlem, nem az tetszik aki még rajtam kívül 100 embernek is, mert teszek az emberek véleményére a saját véleményem számít és a saját döntéseim az elvárások való elégtétel ( Kati nagymellű és szőke majd a haverok előtt menő dolog, de a kedves Zsuzsi a szomszédból nem kell, mert mit szólnának hozzá, igaz lelki társ és jól érzem magam, de "égő" a környezetem szerint így nem járok vele jöjjön a Kati)nem más mint birkaeffektus, mert az egyén nem él csak egy élőhalott aztán azt akarja a sok egyéniséggel, önálló akarattal nem rendelkező birka, hogy mások is így éljenek, mert bosszantó, hogy más boldog

Hál istenek nem mindenkire hat a csordaszellem és úgy él ahogy számára a legjobb akinek meg nem tetszik k@pja be.

Senki semmilyen jogon nem írhatja elő a másik embernek, hogy kivel legyen és hogy éljen. Egyszer bántották a barátnőmet, hogy nem szép, na de kérem ki nem sz@rja le a birkaszellemet,nekem kell tetszeni nem másnak, különben se szóljanak bele az emberek mások életébe mert még egyszer valaki pofán b@assza őket ezért nagyon szerencsére embernek születtünk nem pedig egy mások által vezetett rabszolgának. Jelen estben a csajok akik fintorogtak birkácskák. Nem azért járnak X-el mert érzelem hanem mert irigyeljék őket mások azaz az embert nem embernek tekintik hanem tárgynak ezért a véleményük nem mérvadó.

2010. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20:30 sajnálom hogy így gondolod:( gondolom nagyon megbántott vki aki fontos volt neked.. de biztos vagyok benne hogy lesz vki akit megölelhetsz mert az ilyen embereknek mint te vannak igazi értékeik és lehet hogy neked később lesz kapcsolatod de jobban jársz mint azok akik minden héten mással vannak vagy minden buliban megcsalják egymást.. szóval ne keseredj el:)
2010. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kayl18 ***** válasza:

ez azért van mert a média diktál, amit 90%-ban a zsidók irányítják(ezt muszáj volt leírni):P

aki h.lye hisz a médiának és megvesz minden divat cuccot, a médiában úgy értékesítenek a multik, hogy ha megveszel 1 cuccot te leszel az Isten, hol ott semmi szükséged nincs arra cuccra, és minél többet veszel annál többet és többet akarsz, ezért van, hogy a pláza p.csák csak a gazdag kigyúrtakat kedvelik, elmennek dizsibe, 6-szor s.ggbe b@sz@tják magukat, azt csodálkoznak 10 év mulva hogy nincs egy normális párkapcsolatuk, és ez a színvonal kezd egyre inkább uralkodó lenni, de ha 10 év múlva meglátok 1 12 éves gyereket miniszoknyában, azt betonnak ütöm

2010. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!