Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogszabályzó és egy csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzó és egy csók?

Figyelt kérdés
igen fogszabis vagyok és most jöttem össze egy fiúval akit mellesleg nagyon szeretek. a fogszabályzó nem fog meggátolni pl a smárolásban?? még egy kérdés... hát igen szivárvány színű :$ a fogszabim... sztetek nem fogja cikinek éreznie? vagy akkor nem járna velem?
2010. aug. 8. 00:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
énis fogszabis vok és simán lehet tőle smárolni :)
2010. aug. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem keress rajta is valami deformációt, így ha ugat akkor lesz mivel visszaütnöd
2010. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

első: tényleg? de jó (:

második: hasznos tanács megfogadom :D

2010. aug. 8. 00:47
 4/12 anonim ***** válasza:
a fogszabályzó nem zavar semennyire a smárolásban..
2010. aug. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
fogszabályzo semmit nemzavar, én jartam már olyan fiukkal akinek fogszabályzojuk volt és semmibaj :/ persze hacsak nem fogaddal csokolsz xD
2010. aug. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem is van fogszabim, de en meg nem csokoloztam es meg csajom sincs :((


13\f

2010. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 eli16 válasza:
huh, hát nekem is majd most lesz fogszabim. Én nem tartom cikinek, mert sokkal gázabb ha ronda a fogad. Ha meg egy pasinak csak fogszabályzó nélkül kellek, akk meg nem is szeret.
2010. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ugy kiprobalnam már , fogszabályzós csajjal smárolni ... :)))) De eddig meg nem jött össze sehsem xD sajnos :( Szal en sziwesen lennék a fiú helyében :P :)
2010. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Fogszabályzós barátnőm van, fél éve vagyunk együtt, engem egyáltalán nem zavart eddig, néha érezni csókolózás közben aztán ennyi...

A másik meg ,ha azt cikinek érzi, h adsz magadra, és odafigyelsz a fogaidra, és ezzel piszkál, akkor még gyerek vagy gyökér...a fogszabályzó egy aprócska dolog,ami nem végleges... 18|F

2010. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Normális pasinál ilyen gondod nem lehet!
2010. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!