Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértelmeztem a pasi jeleit? Most akkor mi van? B. L---->

Figyelt kérdés

Próbálom röviden felvázolni,hogy mi történt eddig.

Nos,adott egy pasi aki véleményem szerint abszolút egyértelmű jeleket küldözgetett irányomba úgy mint pl.:

szemezés,nagy köszönések,mosoly,tekintetem keresése,többször elmegy mellettem mintha olyan hú de fontos lenne neki arra mennie,észrevettem többször azt is,hogy titkon engem figyel és ha én ezt elkapom akkor gyorsan elkapja a tekintetét stb.

Én személy szerint elkezdtem magammal elhitetni,hogy én ennek a pasinak márpedig tetszem különben mi a francért csinálná ezeket.Nem vagyok már kislány ( 26/N ) egy jel alapján nem gondoltam volna így a dolgot.

Egyetlen egyszer sikerült vele kicsit beszélni,de az is csak úgy jött létre,hogy megkértem segítsen nekem egy kicsit mert elhagytam egy személyes papíromat nem e adták le neki vagy ilyesmi(Pennyben dolgozik)

Nagyon figyelmesen végighallgatott és segített nekem.

Ma újra láttam őt és mintha valami megváltozott volna.

Egy ártatlan kis flört volt ez részéről és ennyi?

Nyár eleje óta ez ment amiket fenn leírtam.Miért nem lép tovább?


2010. aug. 7. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
kérdezz rá egyenesen
2010. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az olyan izé lenne.Nem tudom...
2010. aug. 7. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Talált magának mást.
2010. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd... Ha már Te sem vagy kislány, gondolom ő sem kisfiú, úgyhogy csekkold le, van-e jegygyűrű, ha nincs akkor szabad a pálya. Lehet most neked rámosolyogni, elcsattogni mellette, ilyesmi. Aztán, ha érdeklődést mutat, akkor legközelebb tessék szépen odamenni, és megkérdezni, tudna-e segíteni. Aztán ha igen a válasz, kérd meg, hogy kísérjen el kávézni mondjuk. :) Semmi kivetnivalót nem találok ezen. :)

21/L

2010. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Majd meglátjuk mi sül ki ebből az egész sztoriból. :-)

2010. aug. 7. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!