Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki kezdte? Van/lesz valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kezdte? Van/lesz valami? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác,akivel kb. 1,5hónapja ismerkedtem meg.

Ő az egyik barátnőmmel kavar,vagyis a csaj szerint együtt vannak. Nekem is van barátom,de már semmi sem az igazi köztünk.

Már az elején is észrevettem,hogy bejövünk egymásnak. De mostanra,ez az egész baráti körben is kiderült. Az ő haverjai is észrevették,és az az én 2 barátnőm is.

Nekem elmondta a srác,hogy neki nem kell a barátnőm,nem akar tőle semmi komolyat,meg nem is tetszik neki.

Viszont úgy érzi,hogy velem jól elvan,el tudunk beszélgetni,jól érezzük magunkat. Többször hozzám ért,volt 1-2 szájrapuszi is,ha egy társaságban vagyunk szinte csak egymással foglalkozunk. Tegnap is együtt voltunk,a barátnőm aludt,a barátom nem volt ott. Kint ültünk,beszélgettünk,fogtuk egymás kezét. Aztán hirtelen mind a ketten megjelentek,nem is számítottunk rá. Akkor teljesen kiakadt,hogy minek kelt fel a csaj,meg hogy a nyakunkon fog lógni,és hogy ráadásul egy puszit se kapott tőlem. Később pont négyen ültünk az asztalnál,ő is mellettem ült,és az asztal alatt fogtuk egymás lábát,vagy kezét...


Tudom,nem szép dolog,de nekem ez a pasi kell.

Pár napja felhívtam,hogy beszéljük ezt meg,aztán nem nagyon jutottunk semmire,de mondta,hogy keresni fog. Másnap felhívott kb. 5x,aztán személyesen is beszéltünk. Azt mondta,hogy ő komolyan gndolná,mert ha nem így lenne,nem beszélnénk erről. És mi lenne,ha kis idő különbséggel szakítanánk a párunkkal és megpróbálnánk.


Én 17 vagyok,ő 24.


2010. aug. 7. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadsz egy jó tanácsot, előbb szabadulj meg a jelenlegi pasidtól. Pl. lehet visszatartó erő is, a másik, hogy nem szép dolog megtartani tartalékosnak. Ha kitetted, utána gondolkozz tovább. 22/f
2010. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vágj bele. Remélem összejön és jó lesz. Ne vacilálj.
2010. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
proba cseresznye csak a végn nehogy csak duni akarjon .:D
2010. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De a barátomnak hiába mndtam,hogy nem akarok neki több fájdalmt okozni,egyszerűen nem fogja fel. Látta,hogy hívogatott,tegnap is látott minket együtt. Meg is kért,hogy legalább ne a csaj előtt csináljuk ezt,mert nagyon látni.

A mostani barátom egyszerűen imádnivaló,nagyn szeret,mindent megad nekem,jobbat nem is kívánhatnék. De mégsem tudom úgy szeretni,ahogy kellene. Nem ezt érdemli,viszont nem tudom elengedni sem.

2010. aug. 7. 14:48
 5/5 StephanieXx ***** válasza:

Szerintem csak kívánod,és a barátodat meg szereted.


Ha a barátod olyan jó,akkor minek kell más?

Ez nem függ össze...

Szerintem ne hagyd ott.

2010. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!