Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a szüleminek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleminek?

Figyelt kérdés

Össze jötem egy fiuval és már neki van egy gyereke :S

Nem tudom hogyan mondjam el a szüleimnek :S Mert atol félek hogy ha elmondom neiki tiltani fognak minket egymástol :s A fiu 19 éves én meg 18 vagyok


2010. aug. 7. 13:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Sztem meg szakíts vele !

18 vagy nehogy már ien fiatalon elkezdjél anyukáskodni !

Előtted az élet

2010. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy szeretem :S
2010. aug. 13. 22:54
 23/30 anonim ***** válasza:
NE szakíts, ha szereted. Mért kell iylen hülyeségeket írni neki? Amúgy szerintem előbb ismerjék meg a fiút, s csak ezután mond el, mi a helyzet.
2010. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ egyátalán nem akkarok vele szakítani mert nagyonszeretem és sokáig vártam mig együt lehetünk :)
2010. aug. 13. 23:28
 25/30 anonim ***** válasza:

Jesszus!


Ez baromi gáz! Mármint az, hogy 19 évesen gyereke van. :S


Én a helyedben menekülnék ebből a kapcsolatból, mivel nem lesz ez hosszú életű. Ugyan nem látok bele az életetekbe, de szerintem csak anyapótlónak kellenél a srác gyerekének. Az ilyen embereket én mélységesen megvetem és elítélem. Szánalmasak! Felcsinálni egy csajt, mert azt hiszik, hogy ő lesz az igazi, aztán kiderül, hogy mégsem, de akkor késő, mert már a magzat megfogant, az abosrtusz meg ugye drága, tehát marad a gyerek. És innentől kezdve vége a normális életnek. (nem azért mert gyerek lesz, hanem azért mert ilyen fiatalon lesz) Gondolom a csávó valami szakadt szakmunkásiskolai tanuló lehet, azok viselkednek így.


Mint ahogy azt már mondtam sürgősen menekülj, mielőtt a te életedet is elrontja!

2010. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
a 18 éves lányomnak kitekerném a nyakát ha hazaállítana egy sráccal akinek gyereke van 19 évesen. nem tudom mások hogy vannak vele de csak az forogna az agyamban h az én lányom mikor közölné h "anya terhes vagyok..."
2010. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Értem csak az a baj hogy ezelen nem tudok semmit teni hogy van egy gyereke. El hagyni emiat nem akkarom mert szeretem. És elég sok időt vártam rá hogy össze jöjünk :S
2010. aug. 13. 23:58
 28/30 anonim ***** válasza:
valóban nem tudsz mit tenni de gondold magad a szüleid helyzetébe. Te mit tennél fordított helyzetben...?
2010. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Hát nem örülnék neki de ha öt szeret akkor nem tiltanám . Meg az az ö dolguk lenne.
2010. aug. 14. 01:05
 30/30 Őszinte gonosz válasza:

Hát, ha 19 évesen már van egy gyereke és lányokra "vadászik", az nem sok felelősségtudatról árulkodik.

1. Nem védekezett.

2. Nem vállalja a felelősséget a tetteiért, hiszen más csajokat hajkurászik, nem a gyereke anyjával van.


Szülőként nem azzal lenne bajom, hogy van gyereke, ha pl. 6-8 évvel idősebbek lennétek. Az lenne a legnagyobb bajom, hogy ilyen mentalitású embertől AZ ÉN GYEREKEM mire számíthat...A saját érdekében én is tiltanám. Amúgy mondd el a szüleidnek, mert ha utólag derül ki, akkor benned is hatalmasat csalódnak.

2010. aug. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!