Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elmentünk egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmentünk egymás mellett?

Figyelt kérdés
2 éve élek párkapcsolatban, együtt is élünk, és nagy szerelemmel indult az egész. Sajnos egy mhelyen dolgozunk és éjjel-nappal együtt vagyunk. Tudom hogy ez is közrejátszhat a dologban hogy ide jutottunk, de most járok egy tanfolyamra és addig nem tudom otthagyni a mhelyemet amíg nem végzem el. Nagyon sokat veszekszünk 3-4 hónapja, de a legapróbb dolgokon is képesek vagyunk veszekedni, hol én vagyok a hibás hol ő. Ő azt mondja szeret, viszont kb havi 1-szer fekszünk le egymással, előtte meg 1,5 évig nagyon jó volt ez a dolog köztünk, most meg szinte alig érünk egymáshoz. Leültünk már ezerszer és megbeszéltük a dolgot hogy minden másképp lesz, de nem változik semmi. Már szinte 1 hete minden nap úgy fekszem le hogy sírok, mert nem érzem jól magam. Most hazajöttem a szüleimhez hétvégére kértem ne beszéljünk majd csak hétfőn, és akkor üljünk le beszélni hogy merre tovább. Szó nélkül azt mondta rendben, pedig régen 1 percet sem bírt ki nélkülem. Tegnap azt mondta nagyon szeret, de most egy rossz időszaka van, majd kilábalunk belőle együtt. De mégis mit tehetnék ennél többet, mert hónapok óta rettentő türelmes vagyok, de semmi eredménye, csak rosszabb a dolog. A menyasszonya vagyok, hagyjam ott? Zárjak le mindent? Mert belülről azt érzem hogy ő már nem szeret, és nem tudok ezzel az érzéssel mit kezdeni hiába állítja az ellenkezőjét... Mit csináljak? Van valakinek jó ötlete, vagy tanácsa?
2010. aug. 7. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

ÉS már megint egy nálam sokkkal idősebb kérdezőbe bukkantam!!:P szerintem kezd el tesztelgetni..(mmint h. azt érzi e irántad aamit régen)Másik:ha most mész szüleidhez szerintem jobb lesz mmint ebben a kis időben észreveszi milyen egyedül lenni és hiányozni fogsz neki egyebek.. szal amikor majd hazajösz irj:PJa igen és ha nemtőrténik semmi akkor sajnálom:de szerintem megunt:S

14/f

2010. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szerelem egy nagyon egyszerű kémiai folyamat az agyban, természetes drogmámor, melynek átfutási ideje általában fél év és két év között van. Szerintem itt is erről van szó. A szerelem ahogy jött, úgy el is múlt, és ha a kapcsolatotok a szerelemre épült, akkor már semmi sem támasztja alá. Ha intelligensek vagytok, akkor nem gyűlöletben váltok szét.
2010. aug. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!