Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez nagy probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagy probléma?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátnőmmel összevesztem kis hülyeség miatt... este bementem bulizni és halálosan felidegesítettek. Barátnőm miatt is ideges voltam meg a gyerek miatt is. Beis rúgtam de nem nagyon! A gyerek belémkötött énmeg szónélkül mellkason rúgtam (thai box) Namost bnőm utálja ha használom meg ha balhézok. De volt okom! Szerintetek megértti h miért boxoltam vagy para lesz belőle? Ez sztem elfogadható ok :D
2010. aug. 7. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én megérteném.
2010. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En leszarom.
2010. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
öö..mi lenne ha őt kérdeznéd?:D
2010. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Világos, hogy lerúgod, ha beléd köt. Mit lehet ezen nem megérteni?

Ha barátnődbe kötne bele valaki, te meg hagynád, merthogy "utálja, ha verekszel, meg "használod", akkor ahhoz mit szólna? :D

Majd hozd fel ezt neki példának. Ugyanaz történt, csak épp veled szembe. Nyugtasd meg azért, hogy a csávónak megmaradt a tüdeje is, csak mostantól a hátán veszi a levegőt.

2010. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:D Köszi! Szerintem ez jois lesz példának! :D
2010. aug. 7. 12:41
 6/9 anonim ***** válasza:
ketté hajlítani az összes kötekedőt!!!:D
2010. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a csávó szájába hokiztam volna(RECSKA BOX)!!!...
2010. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem ez egy elég nagy probléma, hogy képes vagy megrúgni egy embert nyilvános helyen azért, mert nem volt olyan kedves hozzád, mint ahogyan azt te elvártad volna. Egy normális ember attól, hogy ideges még nem érez késztetést arra, hogy bántalmazzon valakit, vagy ha mégis, akkor sem teszi meg, mert fel tudja mérni az agyában, hogy ezzel önmagát járatja le önmaga előtt.. NEM, ez nem egy elfogadható indok, mert az, hogy másokkal agresszívan viselkedsz, az azt jelentheti a barátnőd számára, hogy vele is képes lennél ugyanerre, ha valami rosszat mondana/tenne.

De ahogy érzed... Azt is mondhatod neki, hogy az egész miatta történt, de nem hinném, hogy az jobbá tenné a helyzetet..

2010. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Igen, szerintem ez egy elég nagy probléma, hogy képes vagy megrúgni egy embert nyilvános helyen azért, mert nem volt olyan kedves hozzád, mint ahogyan azt te elvártad volna."


És te honnan veszed, hogy ez történt? Miből gondolod, hogy nem ugatott a csávó félórát rá mindenféle felmenőket szidalmazva?


"ezzel önmagát járatja le önmaga előtt.. " - persze, persze. Gondolom te az az ember vagy, akit le is köphetnek, mert a büszkesége a béka valaga alatt van, neked bárki mondhat bármit, úgyse csinálsz semmit.


"hogy másokkal agresszívan viselkedsz, az azt jelentheti a barátnőd számára, hogy vele is képes lennél ugyanerre" - nem vele, hanem érte.


Mondhatok neked valamit? Szerintem összegezve egy sznob poecs vagy.

2010. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!