Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan sznob lettem?

Figyelt kérdés

A történetem :

Kezdjük talán általános iskola alsó tagozatánál : kitűnő tanuló voltam, szorgalmas, rendes gyerek.Aztán szépen lassan eljött az 5. osztály.Na akkor minden a feje tetejére állt. Elkezdtem már 5. osztály utáni nyáron pasizni...tudom, ez nagyon elkeserítő, de a múlton már nem tudok változtatni :( ( sajnos).Szóval pasiztam.A jegyeim egyre rosszabbak lettek, plusszba felszedtem 4-5 kg felesleget.A cigit is elővettem néha.Tehát borzalmas voltam.Aztán amikor már a szülők körében is én voltam a téma, és amikor már a barátnőimet is eltiltották tőlem, úgy döntöttem megváltozok.Ez sikerült.Megint kitűnő tanuló vagyok, az alakom pont olyan amilyet szeretnék, nem káromkodok, tudom a kötelességem és meg is csinálom, és semmi cigi / alkohol.De hát bennem is vannak hormonok, így eljött az első várva várt szerelem.A fiú is járna velem, én is vele.Csak egy a bibi.Félek.Félek attól, hogy megint elzüllök.Hogy odaadnám akár neki akár másnak a szüzességem ( amit én még korainak tartok).Hogy megint cigiznék, és még innék is.Konkrétan félek a kapcsolattól.Bennem van a kis ördög, hogy ha most adok az érzelmeknek, akkor minden amiért keservesen megküzdöttem véget ér.Hogy romlanak a jegyeim, és így max takarítónak, vagy még annak sem lennék jó.Szerintetek hülyeség emiatt aggódni és vágjak bele ? Az egész csak önfegyelem kérdése ? Mert a baj anno csak annyi volt, hogy képtelen voltam nemet mondani.Félek hogy most is ez lenne :( És akkor vállaljam be a kapcsolatot, vagy még várjak ezzel ? 17/L-az értelmes válaszokat előre is köszi-


2010. aug. 6. 22:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szia :)

na az van, hogy van egy pár az osztályunkban, amikor együtt vltak, semmi gond nem volt, de amikor szakítottak mindketten tisztára lezüllöttek. a lány buliból buliba esett, (alkohol, cigi megminden.) a fiú meg totál kivolt, nem beszélt a barátaival, nem járt le a kosáredzésekre, ami azelött az élete vlt. de ugy 5 honapja megint összejöttek és azota minden a régi. szoval dönts ahogy szeretnél, de szerintem ha egyszer egy ilyen gödörböl kijöttél, már lesz eröd arra hogy mégegyszer ne ess bele :)

2010. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!