Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan sznob lettem?

Figyelt kérdés

A történetem :

Kezdjük talán általános iskola alsó tagozatánál : kitűnő tanuló voltam, szorgalmas, rendes gyerek.Aztán szépen lassan eljött az 5. osztály.Na akkor minden a feje tetejére állt. Elkezdtem már 5. osztály utáni nyáron pasizni...tudom, ez nagyon elkeserítő, de a múlton már nem tudok változtatni :( ( sajnos).Szóval pasiztam.A jegyeim egyre rosszabbak lettek, plusszba felszedtem 4-5 kg felesleget.A cigit is elővettem néha.Tehát borzalmas voltam.Aztán amikor már a szülők körében is én voltam a téma, és amikor már a barátnőimet is eltiltották tőlem, úgy döntöttem megváltozok.Ez sikerült.Megint kitűnő tanuló vagyok, az alakom pont olyan amilyet szeretnék, nem káromkodok, tudom a kötelességem és meg is csinálom, és semmi cigi / alkohol.De hát bennem is vannak hormonok, így eljött az első várva várt szerelem.A fiú is járna velem, én is vele.Csak egy a bibi.Félek.Félek attól, hogy megint elzüllök.Hogy odaadnám akár neki akár másnak a szüzességem ( amit én még korainak tartok).Hogy megint cigiznék, és még innék is.Konkrétan félek a kapcsolattól.Bennem van a kis ördög, hogy ha most adok az érzelmeknek, akkor minden amiért keservesen megküzdöttem véget ér.Hogy romlanak a jegyeim, és így max takarítónak, vagy még annak sem lennék jó.Szerintetek hülyeség emiatt aggódni és vágjak bele ? Az egész csak önfegyelem kérdése ? Mert a baj anno csak annyi volt, hogy képtelen voltam nemet mondani.Félek hogy most is ez lenne :( És akkor vállaljam be a kapcsolatot, vagy még várjak ezzel ? 17/L-az értelmes válaszokat előre is köszi-


2010. aug. 6. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Erős suliba jársz?

Fiú hány éves?

Mikortól kezdtél jobb teljesítményt nyújtani az iskolában?

2010. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, erős suliba járok, nemsoká érettségi, aztán a még keményebb suli.A fiú tőlem egy fél évvel idősebb.ÉS jó tanuló olyan 8-tól vagyok
2010. aug. 6. 22:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem többet ártanál azzal, ha nem járnál vele. Állandóan azon gondolkodnál, hogy vajon jó döntést hoztál-e, hogy talán mégsem kellett volna dobni a srácot. A jegyeid ugyanúgy romlanának, az egészséged szintén, és boldogtalannak, üresnek éreznéd magad.


Persze én csak magamból indultam ki :)

2010. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ezt el kell, hogy mondjam: Gratulálok, hogy így össze tudtad szedni magadat. Ez csak kitartó szorgalommal volt lehetséges, ha gondolom...
2010. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
* ha jól gondolom
2010. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen, elég sok szorgalmat és áttanult estét kellett átvészelnem, de sikerült :) és azthiszem megpróbálom...ha pedig azt veszem észre,hogy rontanék, időt kérek
2010. aug. 6. 23:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Igen, persze járjál vele! Jesszus, nehogy nemet mondj!:))


Ha mindketten jó tanulók vagytok akkor egymás támaszai lesztek, nálunk is így volt. Amikor pedig nem volt senki "akiért tanulhattam volna" csak úgy ment lefelé az átlagom:D Pedig jó tanuló vagyok:))


Úgyhogy sok boldolgságot Nektek!:))


L/18

2010. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen, a fiú is nagyon jó tanuló, mindig eggyütt járunk a versenyekre is :) ma délutánra elhívott egy randira, én pedig igent mondtam, tehát remegek és izgulok hogy mi fog történni :P
2010. aug. 7. 12:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Ha normális a pasi, akkor nem fog ilyenekbe belevinni.

A szüzesség elvesztése meg nem függ össze azzal, hogy milyen ember vagy. Én 15 évesen vesztettem el (igaz, egy év járás után), mégis jó tanuló voltam és simán felvettek egyetemre is. Szerintem emiatt ne aggódj:D

2010. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Menj bele nyugodtan,csak önfegyelem kérdése de nem hiszem,hogy a pasid annyira rontana a helyzeten,elvégre amiket leírtál róla az alapján olyan az életvitele jelenleg mint neked.
2010. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!