Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevallanátok? (. Biztos túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallanátok? (. Biztos túl rövid a kérdés! ) (:

Figyelt kérdés

Van egy srác, kb. 2 éve ismerem, de fél éve tart az az "állapot", hogy szinte minden nap beszélünk msn-en (fél-től 2 óra hosszáig terjedően (: . Találkoztunk már személyesen is (sét + beszélgetés). Tegnap is összefutottunk (de ez "sorskeze" mód volt :) Hugával és unokahúgával sétált, aztán a két csajt elküldte, h. "ugye megtaláljátok egyedül is azt a helyet..?", ahova éppen mentek....kis ideig beszélgettünk, h. mit csinálsz az elkövetkezendő pár órába (estefelé volt) és stb...

MSN-en amikor beszélgetünk, megvannak a "lelkitárs" pillanataink is...pl a leugtóbbi:írta, h. meséljek v.mit, mert rossz kedve van, meséltem, aztán írt ő, h. úgy érzi felvidítottam, és köszöni (: Kiléptem, aztán még 1x rámírt és "kaptam" egy mosolyjelet. (:


Szeretném elmondani neki, h. kedvelem. Hogyan lehetne viccesebb módon megfogalmazni, mert én ilyen vagyok úgy érzem, csak amiket én kigondoltam, azok kicsit "bugyután" hangzanak. ):

(:



Köszi, h. elolvastad és köszi előre is az értelmes ötletet! (:

(Ha van az irományommal kapcs. kérdés, írd!)


L/17 (ma (: .... F/19


2010. aug. 6. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legegyszerűbben mondd el neki, hogy kedveled és úgy érzed jobban, mint egy barátot :) Ennyi :)
2010. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod ^^
2010. aug. 6. 20:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot. :)

És egyetértek az előző válaszolóval. :)

2010. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Rendben. (:
2010. aug. 6. 23:58
 5/12 A kérdező kommentje:
*!
2010. aug. 6. 23:59
 6/12 anonim válasza:

Szia, Szerintem semmiképp ne mond , hogy Te jobban szereted mint egy barátot, mert számodra rosszul is eshet , ha ő nem így gondolja, várd meg sztem hogy Ő mondja ki, sose a lány kezdeményezzen, inkább adj neki jeleket, de a pasik NEM szeretik az érzelgést: 99%-ban!!!!Jót akarok Neked!!!!Ne érjen megbántódás!!

Sok sikert!!!

2010. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ezvan:D ***** válasza:
hát...sztem neki is tetszhetsz szoval nyugi mondd el neki h pl: én tényleg jól érzem magam veled vagy vmi hasonlóval is kezdheted...akár msnen is de ha bátrabb avgy akk inkább személyesen
2010. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a legutóbbi 2 választ is! (:

Nehéz, nehéz...de kitartok, amíg kibirom, addih várok arra, hogy lépjen. (:

2010. aug. 9. 00:05
 9/12 anonim ***** válasza:
csak 1 picit kezdeményezz... ezt úgy értem ,h adj jeleket, de azt is megpróbálhatod ,hogy kerek perec megmondod neki..., mondjuk nekem jobb lenne ha ő vallaná be először ,hogy nagyon kedvel stb stb.. :D csak sajna ez nem fordul elő :D mert ilyen nővel még nem találkoztam :) Sok szerencsét :) ;) (L) 16/F :D
2010. aug. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt hogy kedveled, nyugodtan elmondhatod. Ez még nem jelent feltétlenül mélyebb érzelmeket, és legalább adhat a srácnak egy lökést, hogy jobban nyomuljon. Ha szereted, azt tényleg ne mond!

25/f

2010. aug. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!