Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi van most vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi van most vele?

Figyelt kérdés

21 F vagyok. 3és fél évig voltam 1üt a bnőmmel ő most 24.

Azt mondta hogy már nem olyan mint rég és ezért szakított velem.Hozzá kell tennem az utsó hónapban keveset találkoztunk. A szakítás után kb egy hétre lett egy új barátja, akit rá egy hétre megcsalt velem töbször is. A barátja megtudta de megbocsájtott neki. Az exem most vele van de azt mondja hogy én is nagyon fontos vagyok neki stb.. meg hogy az utóbbi hónapok miatt ami alatt keveset találkoztunk és nem érezte ugyan azt amiatt nem tudja hogy mi legyen. és most inkább ezzel a .....-al van.


2010. aug. 6. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem isten vele.
2010. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet vele, de szerintem lépj tovább.
2010. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jah és azt mondja hogy azért van ezzel a sráccal mert azt adja neki amit én az utsó hónapban nem adtam meg neki (törődés stb..)
2010. aug. 6. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyi volt...

Eza csaj nem érdemel meg.. ennyi.. tovább kell lépni...sajnálom.

2010. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami biztos,rá nem lehet számítani kicsit sem.Korodból fakadóan döntsd el hogy most az eszedre vagy a szívedre kell hallgatnod!!!(27f)
2010. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!