Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja le mindig? Szerintetek mi baj lehet? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Megismertem még a múlt hét végén egy fiút. Rögtön aznap, másnapra megbeszéltünk egy talit. Találkoztunk is,tök jól eldumáltunk. Aztán megadtam neki a címem, fel is vett msn-re. Onnantól minden nap beszélünk. Van, hogy este nyolctól hajnali fél 2-ig. Most 2 napja(azt mondja, nincs jól, fáj a feje)és hogy halasszuk el a talit.Mindig a következő napra, de akkor se jön soha össze. Msn-en is tök más, nem használ fejeket. Ami nem jó, mert nem tudom milyen lehet a hangulata, vagy éppen zavarom-e. Bár amikor megkérdeztem tőle, azt mondja nem, csak nincs jól, és nincs minek örüljön. Lehet paranoiás vagyok, de bennem az van hogy ez ellenem irányul. Vasárnap meg megyek le a balatonra, és egy hétig nem is fogunk tudni beszélni. Mondtam neki. hogy még a héten jó lenne találkozni, de mindig azt írja hogy nem tudja hogy alakul a napja. Igazából még csak randizgatunk, még csók sem volt köztünk, persze nem kell mindent elsietni, de szerintetek csak rosszul volt, van, vagy nem is akar tőlem semmit? Van nála esélyem? Előre is köszi!
2010. aug. 6. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval kb egy hete ismered. Mi a problémád? Lehet, hogy valami magánéleti gondja van.
2010. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rosszul van. Családi problémák, haverokkal veszekedett, vagy valami.
2010. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem az a baj hogy nincs elég nagy melled
2010. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy hete kb igen...Konkrétat csak másnapra beszéltünk meg, akkor el is jött, de nem mondott semmi olyat,hogy magánéleti gondja lenne...Mondjuk csak anyjával él, annyira nem is ismeri a többieket. De nem fogom látni egy hétig, beszélni se vele, és lehet ma se ér rá:(..
2010. aug. 6. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
szard le és gyere dugni velem
2010. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ne nyoulj ennxire

hagyd h ő irján rád!

és hő kérjen randit!

többször ne kérdezd meg h mikor ér rá

majd ha akr hivjon el,m ő a pasi

büszkeség már csajszi!!

2010. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!