Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom minden csajjal olyan jókat beszélget, én miért nem tudok minden pasival?

Figyelt kérdés

mivel engem senki nem érdekel csak a barátom, így észrevettem pár mondatnál tovább tartó beszélgetést nem tudok csak úgy (nem munkaügyben, meg ilyesmi)fenn tartani pasikkal.

hogyan változtathatok magamon?


2010. aug. 6. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez alkati kérdés. Ő más típusú mint te, ennyi, fogadd el.
2010. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogyan változtathatok a típusomon?
2010. aug. 6. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél? Nyitottabb lenni? Ahhoz kell valami, amitől érdeklődni kezdenél a többi ember iránt. Mert az emberek lehetnek emberek is, nem feltétlenül csajok és pasik. Akkor lesznek azok, ha te azt akarod tőlük. Egyébként meg simán emberek. Én pl. szeretem az embereket. Jó velük beszélgetni akkor is, ha nem akarok tőlük semmit. :)
2010. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

csak én a pasikban eddig nem láttam embert. csak pasit

és ha nem tetszik (mert szerelmes vagyok) nem esik jól beszélgetni.

hogyan lássak embert bennük?

2010. aug. 6. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:

próbálj felülkerekedni a normális férfi-nő kapcsolaton egy beszélgetés közben. ne gondold azt, hogy most flörtölsz vele vagy azt akarod elérni, hogy belédhabarodjon.

légy nyitottabb az emberek felé, beszélgess általános dolgokról.

2010. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
magadon sokat nem tudsz változtatni " maradsz aki voltál leszel aki vagy " :p F /23
2010. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!