Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez vajon?

Figyelt kérdés
van egy srác, aki barátnőm barátja....sokat beszélgetünk, annak ellenére, hogy barátnőm nem engedi hogy beszéljünk (féltékeny). 2 napja már sms-ezünk is, vagyis ő ir nekem, én nem tudok neki vissza irni, mert nincs pénz a telómon. olyanokat ír, hogy hiányzok neki meg stb.... lehetséges hogy valamit érez irántam??
2010. aug. 6. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy fel akar próbálni, ha érted a célzást
2010. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik. Menjetek fel MSN-re, az nem kerül pénzbe.
2010. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy kérdező?
2010. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem kezdheted az análmasszázst magadon mert keményen seggbe fog tolni
2010. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert akkor azt jelenti, hogy az a srác meleg. Ennyi.
2010. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem én lány vagyok :D amugy köszi az értelmes és az értelmetlen válaszokat is :)
2010. aug. 6. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. De hagyd a p*csába, mert ha összejössz vele, akkor a barátnőd nagyon mérges lesz rád.
2010. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát tudom :S nekem is van barátom, ugyhogy semmi képp nem jönnék össze vele, csak hát az a baj hogy nagyon tetszik nekem ez a srác :S de nem jönnék vele össze
2010. aug. 6. 15:17
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem felejtsd el ezt a srácot. hagyjátok abba ezt a játszadozást. velem is már megtörtént, hogy a barátnőm nyomult a pasimra, de persze mindkettő csak azt mondta, hogy én vagyok a féltékeny. aztán a barátom dobott az állítólagos barátnőm miatt. utána a pasi össze akart jönni a barátnőmmel, de ő mondta, hogy ő nem akar. nem is tetszik neki. szóval csak játszott vele is, mint mindenkivel. ugyhogy pasija sem lett, és engem is elveszített. te is most nagyon sok dolgot veszíthetsz, ha ezt így folytatod. a mostani pasid (akit, ha nem szeretsz akkor szakíts vele-csak mert nem ugy tűnik, hogy nagyon szeretnéd-), a barátnőd, és ezt a másik pasit.. döntsd el, hogy neked mi a fontos. ha engem kérdezel a barátság.
2010. aug. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tegnap elmondta hogy ketd meg szeretni....mondta hogy talizzunk, én egyből rá vágtam hogy oké...késöbb el gondolkodtam rajta, inkább megmondom neki hogy haggyuk egymást....neki ott a barátnője akkit eljegyzett, nekem meg ott a vőlegényem....nem éri meg kockáztatni
2010. aug. 7. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!