Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szöszi1994 kérdése:

Most meg mi baja van?

Figyelt kérdés

Már régóta tervezzük a barátommal meg 2 haverral hogy megyünk augusztusba paprikát szedni. A barátom mindig ment megkérdezni a munkaadótól hogy mikortól lehet menni. Mikor onnan eljött általában hozzám jött és én mindig megkérdeztem hogy mondott már minket?! Mindig azt mondta hogy nem mondott. És ez így ment 2 hétig. Tegnap lementünk a munkaadóhoz és mondta hogy mától lehet jönni de csak a barátom mehet mert minket nem mondott és nem számított ránk. Én nagyon megharagudtam rá mert mindenki eltervezte hogy mit szeretnénk csinálni a pénzből és ő arra sem volt hajlandó hogy mondja hogy van még 3 ember már az elején. Megharagudtam rá nagyon és megmondtam hogy ez az ő hibája. A két haver is mondta hogy hogy lehet ilyen meg hogy bíztunk benne, csalódtunk benne. Bementem a házba és ő elment egy szó nélkül. De persze azt mondta hogy nem az ő hibája. Lementem hozzá még mindig nagyon mérgesen és meg akartam tudni hogy miért nem mondott minket. Ő azt mondta hogy mi is ott voltunk. Tehát akkor most azt akarta mondani ezzel hogy mi magunknak is mondhattuk volna. Ö ment minden héten és akkor mondhatta volna. Utána azt mondta hogy ne hisztizzek miközbe nem hisztiztem és azt mondta folyton hogy fejezzem be. De nem mondta hogy miért nem mondott minket. El akart menni de én mondtam hogyha elmegy akkor bemegyek én és akkor majd beszélünk ott. Erre meg azt mondta hogy "be ne merjek menni". Csengettem hogy jöjjön ki erre meg "minek csengetsz? Nem kell itt csengetni meg nem arra való" Ő bement én utána mentem és komolyan levegőnek nézett. Mondta hogy "most akkor itt fogsz állni??" én meg utána mentem a házba és szószert majdnem kilökött. Nem azt mondta hogy menjek már ki hanem erőszakosan csinálta. Ez nagyon rosszul esett és mondtam neki hogy hogy lehet ilyen és elkezdtem könnyezni erre meg azt mondta hogy menjek innen ne is lásson. Meg hogy ár untatom. Nagyon bunkó volt meg minden. Mondtam hogy kísérjen haza és miután hazakísért szájra puszit akart adni de én elfordultam. Erre meg azt mondta hogy meglátszik hogy ki nem akarja. Jah és még mondtam neki mikor ott voltam hogy nem kellett volna megbízni benne ebben az ügyben. Mert mentünk volna egy másik helyre és ő mondta hogy minek menjünk nemsoká lesz ez. Én mondtam neki hogy jelentkezzünk be egy debreceni munkaközvetítőhöz be is jelentkeztünk és azóta sorra kapjuk a munkát én miattam. Ennyit nem tudott megtenni hogy szóljon neki.



Kérlek olvassátok el.

Normális válaszokat adjatok már hogy ez az én hibám volt???? Mit csináljak??

Bunkók kíméljenek ha lehet.


Egy szomorú lány:'(


2010. aug. 6. 14:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok 18 ezért nem mehetek még máshova. Úgyhogy ezért volt ez a választás és még jól is fizetett volna
2010. aug. 6. 14:22
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
pff.
2010. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Most mi van nem lehet normális válaszokat írni?
2010. aug. 6. 14:24
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

elmondanád,hogy miért parasztsztori?

kell a pénz,megdolgozik érte.

nem értem,hogy miért lenne szégyen az,hogy fizikai munkát végez :) inkább végezze ezt,mint ne dolgozzon semmit-.-"

s_ggarc.


amúgy a srác egy barom.

2010. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem, én ilyen részletekre gondolok, hogy: "Csengettem hogy jöjjön ki erre meg "minek csengetsz? Nem kell itt csengetni meg nem arra való". Szerinted az ilyen lepkefingnyi részletek mit számítanak? :)
2010. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:25:


Mert a parszt az káromkodás nálad? Idióta.

2010. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért írtam le mert bunkón mondta sztem neked is rosszul esne az ilyen.
2010. aug. 6. 14:26
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat=)
2010. aug. 6. 14:27
 9/16 anonim ***** válasza:

ez egy komoly szappanopera!te is olyan hülye vagy mint a pasid!

haragszol rá,összevesztek,mégis futsz utánna...!még akkor is mikor mondja h menj el...!i.dióták!

2010. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én csak azért mentem mert tudni akartuk a 2 barátommal hogy miért nem mondta. És azért lehet hogy idióta vagyok mert mentem utána.
2010. aug. 6. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!