Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legegyszerübb módja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legegyszerübb módja annak hogy volt fiúm rájöjjön nekem már soha nem kéne?

Figyelt kérdés

Rettenetesen beképzelt igazából nem is tudom mire veri a nyálát.Csak arra hogy én nekem még csak ő volt,és minden beképzeltség nélkül sokan csodálkoztak is ,hogy pont vele.de szerettem,első szerelem.Vége lett fél év után már két hónapja.És ő azthiszi hogy én máég mindig odáig vagyok érte.Hihwetelneül bunkó módon beszél rólam.Maradt nálam pl valamiyle és ilyet ir,na keritsd elő ,és am meg hagyj engem a g...be,hoéott én le szarom már elnézést.

Egyáltalán észre sem vegyem ,vagy legyek én is iylen bunkó.....


2010. aug. 6. 11:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ok!Köszöntem a válaszokat!

Egyszerüen dühit de tényleg csak amiatt mert ilyen gizda nagyképű.Személyesen amúgy meg sem mer mukani,de igy levelezésben vagy a haverjai elött áá akkor hihetetlen nagyképű.Amúgy én szakitotam vele,a végszót én mondtam ki,de ő hibájából,mert minden más fontosabb volot neki nállam stb.és akármenynire szerettem beeleuntam.Mostanra viszont már kezdem gyűlölni komolyan,olyan szinten gusztustalan amiket csinál,hogy oldalakat irhatnék.

Csak sérteget,csak sérteget..és nem is értem miért?!

Amúgy tesóm nagyon jó bja volt,hozzáteszem mert vele is binkózgat már.Emellett a családom is szerette és családtagként volt mindig fogadva.Ezekután meg egy iylen jellemtelen valami lett belőle...

Apám már öszeveszett vele csúnyán mert iylen,és még neki is,hogy most kell a box?!:)pl mmeg iylenek hááát egy ütés lenne,de nyilván apum nem akarja őt megütni.Hihetelneül pofátlan!!!!

2010. aug. 6. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!