Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy lehet, hogy sok lánynak tahó fiúja van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 11:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy egy tahó fiú a nőjével nem mindig az (bár gyakran), de most gondolj bele: a pasi egy sorozatgyilkos. A párját szereti, de másokat nem. Bíznátok benne? Létezik szerintetek az, hogy egy ember ennyire mást mutasson hosszú távon egy irányba, mint az összes többibe? Hangsúlyozom, hosszú távon, ugyanis a rózsaszín köd mindenre képes, csak egy idő után eloszlik.
2010. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az én volt barátnőm nek is tahó pasija volt,a ki miatt dobott engem...sokáig próbáltam visszaszerezni, vagy legalább felnyitni a szemét h ez így nem jó h naponta sír miatta...most szakítottak és rájött h én jobb voltam, d emár késő, nem szeretem, és van új kapcsolatom ami sokkal jobb:)
2010. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Azért nem kell eltúlozni, nem bérgyilkosokról beszéltünk, nyilván az azért kicsit más helyzet, de ha a párom, és igazán szeretem, akkor attól függetlenül, hogy én kísérném börtönbe, még ugyanúgy szeretném, ha nekem addig mindent megadott, odaadó pár volt! (Persze függ, hogy kit miért mikor ölt meg, de ettől vonatkoztassunk is el, mert szerintem abszolút nem ugyanaz a kategória)

Írtam már, hogy az én bárom is bunkó pár emberrel... mi másfél éve vagyunk együtt, és azalatt nekem még egy durvább odaszólása sem volt. Abszolút kulturáltan tudunk beszélgetni és vitatkozni is. Ha egy lány a barátja miatt sír minden másnap, akkor pedig tök mindegy hogy a srác tahósága miatt, vagy valami más miatt, "nem illenek össze", és soha nem fogom megérteni az olyan lányokat akik így is benne maradnak egy kapcsolatban! Legyen mindenkiben annyi, hogy ha egy férfi ok nélkül felemeli a hangját és úgy beszél egy nővel mint egy utolsó ronggyal, netántán még tettlegességig is fajulna, akkor igen is emelje fel az orrát a nő, és ne tűrje szó nélkül! Úgy rúgnám az ilyet hátsón, hogy a határig repülne, nem érdekel, hogy valaha szerelmes voltam belé! A legmélyebb szerelemben sem tudnám elviselni hogy megaláznak, bántanak!

2010. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Azért mert sok a selejt pasi:

két fő típus van:


-jóképű jódumás(behízelgő) de tahó önző ribanc faszi

-csúnya, béna de rendes....


szerinted egy naiv nő melyiket választja? A tahót! Mert naiv!

Az aki csalódott annak jó már a csúnya is csak rendes legyen.


Az okos nő meg nővel él inkább!

2010. aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
az én apám is egy bunko ember de a csajával meg jófej-.-
2010. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
szerintem:akinek egy ilyen pasija van az egy beképzelt plázakur.va aki még a seggét sem bírja kitörőlni....ezért kell neki egy egybenyaku nagydarab állat h. mindent megcsináljon neki. ezek az emberek(akik ezekekel a lányokkal összejönnek)általábannagy barmok...nemtomiért:P
2010. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A mondó a Tahó kell vagy inkább lesz leszbi. Szánalom
2011. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egy ilyen bunkót még a kapun sem engednék be. Aki nem tud a társadalmi együttélés szabályainak megfelelni, azzal nem tárgyalok.
2011. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én is tahó vagyok de barátnőmhöz még soha nem volt egy rossz szavam se csak aki nem szimpi azzal nem jópofizok hanem leoltom a cibe :D
2011. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!