Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Több mint két éves kapcsolatom van, sok problémánk volt, meg van is, nem bízok a páromban, azt hiszem nem is tudok. :S És most jelenleg nem tudom, hogy szeretem-e :S De szakítani nem akarok, mert félek hogy holnap meg ugy kellek fel, hogy imádom, szeretem, és baromira hiányzik. Tiszta hülye vagyok. Mit csináljak?!
2010. aug. 5. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon ismeros sajnos a helyzet. Amit tehetsz az az, hogy magadba nezel es elgondolkodsz, hogy mit is akarsz valojaban ettol a kapcsolattol, ettol az embertol, merlegelsz majd dontsz. Nem lebeszelni akarlak a kapcsolatrol, de ha nem bizol a parodban szerinted van jovoje a kapcsolatotoknak?

Amugy az, hogy hianyik masnap meg nem a szeretet/szerelem jele...

2010. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rózsii válasza:

most biztosan kavarognak benned az érzések..

kérj szünetet!

2010. aug. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!