Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van okom félni?

Figyelt kérdés
A barátommal eddig minden rendben volt, 4hete járunk. Eddig mindig válaszolt az smseimre,de kb 2órája semmi válasz. Ez érdekes,mert este van és megigérte délután,hogy msnen beszélünk,írtam neki smst,de semmi válasz. Még nem történt köztünk semmi,szóval kihasználni nem volt alkalma.Nem tudom,hogy mi történt...félek...
2010. aug. 4. 21:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
lehet az is hoyg le van némítva a telefonja (: vagy csak nem vette még észre. (:(: velem is volt már ilyen
2010. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
csak akkor meg minek némítja le??meg megbeszéltük,h este msn...ilyet még nem csinált soha...most esz az ideg....:S
2010. aug. 4. 21:31
 13/14 anonim ***** válasza:

jajj :S akkor nem tudom : O

:S

hát.. remélem hogy aztán felmegy msnre, és rendbe jön a dolgod :S

2010. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

csak 2 óra késés az nem sok mi van ha elütötte egy autó és ezért nem ír?

hogy lehetsz ilyen önző...

ja és

miért ilyen hülyék a nők ? miért egyből az jut eszedbe hogy kiakart használni? úristenem hogy járhattok 4 hétig ha utána 2 óra késés miatt már ilyeneken gondolkozol..


jesszusom


ja és itt megkérdezni az emberektől hogy ez miért van hát gratulálok...

2010. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!