Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztek, amikor szerelmese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek, amikor szerelmesek vagytok? Tényleg van olyan mindent elsöprő szerelem, mint a filmekben? Vagy az sem baj, ha én tudok közben reálisan gondolkodni és nem vagyok olyan heves?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

azt olvastam olyan mintha egy tál forró pacalba dugnád

18/f

2010. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindig szem előtt tartom a realitásokat.
2010. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Szerelem van, de ha Te tudsz közben reálisan gondolkdni, akkor neked még nem jött el.


Majd jön neked is, siettetni nem lehet.

Tudni fogod, ha megérkezett.

2010. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

pff szerelem ezt a szót már annyira dologra tárgyra fogalomra ráhúzták. A lányok erőszeretettel dobálódzanak ezzel a szóval és mikor mondom nekik hogy azért már mégse vagy szerelmes egyszerre 5 srácba akkor azt válaszolja hogy honnan is tudhatnám azt én csak egy érzéketlen pasi vagyok


A fellángolás az amikor már napok/hetek óta csak rágondolsz ha eszedbe jut begörcsöl a hasad és imádod bálványozod őt és nem veszed észre azt hogy egyébként egy szellemi fogyatékos... A reális gondolkodás itt hiányzik.


A szerelem pedig az amikor hónapok óta töretlenül szeretsz valakit és nem azért mert olyan hudenagyonjól jó a teste hanem mert igazán szereted. élvezed az eggyütt léteket és külön már-már nehezen tudod elképzelni magadat.


ez az én definicióm

2010. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nincs mindent elsöprő szerelem. ez hülyeség, és ne is reménykedj benne hogy van mert boldogtalan ember leszel.
2010. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl van misztifikálva. Az egész csak hormonok játéka, ami zavarodott agybajossá tesz.
2010. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

hát amikor egy ember szerelmes akkor úgy érzi hogy pillangók repkednek a hasában izzad a tenyere és elpirul.

Ám van olyan hogy mindent elsöprő szerelem mert én most tapasztalom.

2010. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!