Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Támogatni szeretnék a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ladus kérdése:

Támogatni szeretnék a volt barátnőmet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy rövid történet: Ő 15 éves volt és 17 mikor elősször taliztunk. Nagyon szerettük egymást. Épp ezért nem akartunk belemélyülni a kapcsolatba, mert nem akartuk egymás szívét összetörni. Nagyon fiatalok voltunk és beláttuk, hogy ebböl nem lesz házasság. Ezért jó haveri viszonyban voltunk. Vagyis nem egészen, mert néha bulik alkaalmával történt ez is, az is. XD Aztán megálapodtunk. Nekem is lett menyasszonyom, neki mára gyerekei vannak. Sajna a sors keze elszakított a páromtól és nem hinném hogy tudnák még valakit úgy szeretni, mint őt. Vagyishát esetleg ezt a bizonyos lány, vagyis már család anyát. Jelenleg Ő 24 én 26. Nem akarok a kapcsolatába kavarni, de akarom, hogy tudja, számíthat rám bármibe. Csakhát a párja nem hinném hogy jó szemmel fogadná a dolgot. Mindenképp kitartok mellette, hogy oldhatnám meg hogy senki se járjon rosszul? Adjatok tanácsot kérlek. Kössz
2010. aug. 4. 13:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Te milyen jó fej vagy! Ha nem veszi rossz néven(és ezt neked kell tudni) meg persze a férje nem veszi-e rossz néven.
2010. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is ezen megyek keresztül, csak én 5 évvel fiatalabb kiadásban. Volt egy nagyon nagyon nagy szerelmem, 200 km-re laktunk egymástól, de soha senkit az életben nem szerettem ennyire, mint őt, és ő is így volt velem. Valamilyen oknál fogva egy időben eltávolodtunk egymástól, nem beszéltünk már minden nap. Én találtam itthon egy fiút, akibe első látásra beleszerettem. Nem tudom, hogy valójában csak benne látom-e a távszerelmem, vagy nem is szerettem igazán a távszerelmem, de ezzel a fiúval fél éve boldog vagyok. És ahhoz képest, hogy fiatalok vagyunk (ő 18, én 20), elég komoly terveink vannak, és nagyon jól kijövünk egymással. Emellett egy darabig minden nap beszéltem a "távszerelmemmel", az utóbbi pár hétben nekem úgy tűnt, hogy elege lett abból, hogy nekem van itthon más rajta kívül, és megszakította velem a kapcsolatot. Se telefon, se internet, se msn, semmi... Hát erre most mit tudnék mondani? Így járt, ennyi. Túl kell lépni rajta, bár ha szóba kerül, akár a barátaim körében, akár itthon, valaki szóbahozza, iszonyatosan görcsbe rándul a szívem. És ezt csak a távolság miatt mondom, engem ideköt az iskola, őt a munkája, nem tudnánk megoldani még egy jó darabig, hogy együtt legyünk.

A ti esetetekben ezekszerint nemcsak a távolságról van szó, hanem ennél sokkal többről. Nem éri meg felbolygatni az ő életét, és a tiedet sem. Próbáld lezárni, tekints úgy rá, mint egy régi ismerősre, akivel szívesen beszélgetsz, és csak mint egy barát, úgy próbálj neki segíteni, ha szükség van rád. 20L

2010. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hú!Az a baj,ha ennyit segítesz annak a hölgynek,akkor tudnod kell,hogy lehet te nem lehetsz már vele boldog sosem:S persze az élettől visszakapod majd ezt a sok jót,amit teszel és tettél érte,de tőle valószínűleg cserébe nem kaphatsz vissza semmit....Ha ezeket elfogadod,és pusztán jószándékból segítesz,elvárások nélkül,akkor segíts,de akkor másoknak is...
2010. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!