Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Támogatni szeretnék a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ladus kérdése:

Támogatni szeretnék a volt barátnőmet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy rövid történet: Ő 15 éves volt és 17 mikor elősször taliztunk. Nagyon szerettük egymást. Épp ezért nem akartunk belemélyülni a kapcsolatba, mert nem akartuk egymás szívét összetörni. Nagyon fiatalok voltunk és beláttuk, hogy ebböl nem lesz házasság. Ezért jó haveri viszonyban voltunk. Vagyis nem egészen, mert néha bulik alkaalmával történt ez is, az is. XD Aztán megálapodtunk. Nekem is lett menyasszonyom, neki mára gyerekei vannak. Sajna a sors keze elszakított a páromtól és nem hinném hogy tudnák még valakit úgy szeretni, mint őt. Vagyishát esetleg ezt a bizonyos lány, vagyis már család anyát. Jelenleg Ő 24 én 26. Nem akarok a kapcsolatába kavarni, de akarom, hogy tudja, számíthat rám bármibe. Csakhát a párja nem hinném hogy jó szemmel fogadná a dolgot. Mindenképp kitartok mellette, hogy oldhatnám meg hogy senki se járjon rosszul? Adjatok tanácsot kérlek. Kössz
2010. aug. 4. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Felejtsd el szerintem.
2010. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez elég bonyolult. Szoktatok beszélni? Mert ha beszélő viszonyban vagytok akkor bármikor megmondhatod neki, viszont ha nem akkor ne zavarj bele a kis életébe. Lehet, hogy sok fájdalmat okoznál neki.
2010. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tipikus érzelem-áttétel. Hiszen hosszú éveken keresztül eszedbe sem jutott, egy másik nő mellett találtál rá az igazi boldogságra. Sokkal inkább azzal kéne foglalkoznod, hogy a legutóbbi kapcsolatodat lezárd. És én nem hiszek abban, hogy ne találnál mást, fiatal vagy, bármi megtörténhet. Ezért nem egy régi párkapcsolatodba kéne visszamenekülnöd! Hiszen akkor még nagyon fiatalok voltatok, lehet, hogy rengeteg dolog változott azóta benned is, benne is. Inkább építsd fel újra az életed, és keresgélj. Miért adnád fel 26 évesen, és "úgysincs jobb" alapon mennél vissza egy nőhöz, aki már megtalálta a párját, és gyermekei vannak?
2010. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a maga élete, semmiképp nem okozz felfordulást,Ha beszélgettek akkor mondhatod neki, de viszont csak úgy ne lépj bele az életébe.Mert nem tudni hogy fogadná.Jó hogy ennyire szerelmes vagy!:)
2010. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Természetesen sokat dumálunk, de külön országban élünk, de a neten napi szinten tartjuk a kapcsolatot. Már eddig is segítettem neki, de csak csipp-csupp dolgokban. A férje nem hinném, hogy tud ezekröl. De most szeretnék nekik nagyobb segítséget nyújtani, aminek szerintem örülne a lány, de szerintem el fogja utasíttani, mert félni fog, mit szól hozzá a férje. Mert a helyébe nekem is ganús lenne a dolog.
2010. aug. 4. 13:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos egyetértek az első válaszolóval. Ez a szerelem már olyan régen történt, hogy nem érdemes felszakítani a régi sebeket. Plusz ugye a lány életében már jócskán vannak fontosabb dolgok, pld. a gyermekei, a férje. Ha most felhozod a múltat, esetleg feltörhetnem a múlt érzelmei is, és ez a te részedről nem lenne szép dolog. Ha tartanátok a kapcsolatot fiatal korotok óta, és azt, hogy mindig mellette állsz, nem most, hanem évekkel ezelőtt tudatosítottad volna benne, akkor semmi gond nem lenne. Így viszont kicsit olyan, mintha a saját boldogságodat keresnéd, mert neked nem jött össze egy kapcsolat.

Én 27 éves vagyok, és 16 éves korom óta együtt vagyok a barátommal, tehát lehet nem törtétek volna össze egymás szívét, az ilyen nem törvényszerű. Csak folyamatosan meg kell újítani a kapcsolatot.

2010. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Általános iskolában ismerkedtünk meg, de nem lett köztünk semmi, egy-két csókon kívül. Most én 24 vagyok, ő 26. Nekem komoly, 6 éves kapcsolatom van, jövőre tervezzük az esküvőt. Ő egyedül van, eszébe jutottam. Megkeresett. Felkavart. Bizonytalan lettem a saját kapcsolatomat illetően, pedig szeretem a páromat, és komolyan gondolok vele mindent.

Az egyik felem boldog, hogy az a másik újra előkerült, és hogy törődni próbál velem, meg ugye a szép emlékek...stb., a másik felem viszont gyűlöli, amiért bekavart, és amiért felforgatta az életemet.

Te ne tedd ezt meg a lánnyal, ha jót akarsz neki.

2010. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok...miben segítettél neki és most mit tervezel ?
2010. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De miért kéne segítened neked bármiben is, meg tudatosítani benne? Szerintem te inkább azt akarod jelezni neki, hogy szívesen összejönnél vele...Ami azért nagy parasztság lenne úgy, hogy házas és gyermekei vannak.
2010. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
második... XD Eddig sokat segítettem neki anyagilag, de ezt nem dicsekvésböl mondom és szokat bexélünk, próbálok lelkieröt adni neki, mert nem rég születtek ikrei és egyedül van vele, mivel az apa kénytelen dolgozni. Szegényeket sajnálom mert nincs semmi segítségük. És amiben segíttenék: Én csehországban élek és itt van egy cégem. Mivel a férje és ö is tudnak Csehül, a férjének biztosíttanák munkát a cégemnél, kötetlen munkaidövel, hogy a családra is legyen ideje és vannak kiadó ingatlanaim, az egyiket átt adnám nekik, mivel jelenleg albérletbe laknak. Tudom hogy túlzás, de ahogy írtam sokat bexélunk és nagyon szeretnék neki adni valamit, vagyis segíteni. És azt hiszem neki erre van szüksége.
2010. aug. 4. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!