Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most velem van a baj? Egy igaz történet

Figyelt kérdés

Sziasztok. Totálisan magam alatt vagyok, már-már depressziós, és segítséget szeretnék tőletek kérni!

17/F vagyok, nem bulizok, nem drogozok, nem iszok alkoholt, nem cigizek. Szerintem egy illedelmes srác vagyok, nem vagyok bunkó. Utcán nem szoktam megjegyzéseket tenni lányokra, meg másokra sem, nem fütyülök a lányok után stb....És még sose volt barátnőn...:$

Na és a lányeg... vam egy lány, akit már 2 éve szeretek. Őt 2008.09.01 én ismertem meg az új iskolmában... Beleszerettem első látásra! De tényleg! Nem plázacica, vagy egyénisége, és teljesen bele vagyok bolondulva. Még 2008 szeptemberében megtudtam, hogy van barátja...Hmm képzelhetitek... Szóval vártam rá... Jöttek az ünnepek még 2008 ban, és én csak egy dolgot kértem... ŐT!...Eljött a 2009-es év semmi.... Még mindíg együtt volt a barátjával... Teltek-múltak a hónapok, eljött a 2010... Még mindíg együtt voltak, de az én szerelmem mindíg töretlen volt iránta... És igen... elérkezett a várva várt nyáriszünet... Akkor magamba feladtam azt a reményt, hogy látni fogom Őt a nyáron... Hogy miért? Mert a barátja kb 300-400 km-re lakik a településünktől...Még június vége fele egyik nap esett az eső egész nap, így motorozni sem tudtam és beültem a gép elé MSN-ezni meg youtub-ot bambulni...És hirtelen felvillant az MSN, bejelentkezett Ő és rögtön rám is írt!!!!!!!Elmondhatatlanul boldog lettem sőt! Szó szerint remegett a kezem, felment a pulzusom stb.... Beszélgettünk és egyszer csak kicsúszott, hogy ő a legfopntosabb nekem a világon... És így kénytelen voltam elmondani neki, hogy mit érzek iránta,mert addig nem tudta... Mindent elmondtam neki, és azt írta, hogy jól esett neki...Elállt az eső, és kihívtam beszélgetni.. És igent mondott... Felpattantam a motorra és kimentem... Akkormis remegett a kezem, felment a pulzusom, sokszor akaratlanul is hülyeséget mondtam meg ilyenek... Elmondta, hogy szakított a barátjával és szóbakerült az érzésem, amit írtam... Azt mondta, hogy vagy nem találkozunk innentől, vagy találkozni fogunk és alakulni fog. Persze, hogy a másodikat választottam... Aznap este hazavittem... É voltam alegboldogabb ember a világon! És június vége felétől egészen a mai napig minden nap kijártunk. Sőt, még kettesbe felmentünk motorral balcsizni...:) És igen, a volt barátja... Elkezdte hivogatni, meg ilyenek... És pár napja újra összejöttek.... :( :( képzelhetitek... :( Pedig már majdnem......:( mindíg est 11 ig beszélgettünk kb, minden nap!!!.. :( :( De a csávóról a véleményem: egy ritka nagy k*cs*g, nem egyszer megütötte a lányt, több SMS-ében is le*urvázta meg stb... Többet nem is mondok róla... Segítsetek légyszivers!!! Nem tudom, hogy mi lehet velem a baj.... :( :( Nekem Ő az életem, és még most is töretlenül SZERETEM!!!!!! (L) Nem hiszem el, hogy nem lehet köztünk több, mint barátság....

Köszönöm, hogy elolvastad!

Egy lassan depresszióba esett 17/F...


2010. aug. 4. 11:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ki kell mondani, szerintem a csaj csak vigasztalódott rajtad, és melletted rájött, hogy neki mégiscsak a volt barátja kell. Láttam már ilyet... És szerintem nincs sok esélye a dolognak. Próbálj meg rajta túllépni.

Bocsánat ha vészmadár voltam, de én ezt így gondolom.


L16

2010. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!

Hát írtátok, hogy felejtsem el. De NEM TUDOM... Nekem komolyan Ő az életem, Ő érte dobog a szívem, Ő ad értelmet nekem... Ilyet nem éreztem... Kész vagyok bármit felálldozni érte. Nagy álmaim vannak a karierrel kapcsolatosan, de azt is ksz lennék érte.... :( :( :(

NEM TUDOK ÉLNI NÉLKÜLE!!!!!!

2010. aug. 6. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!