Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet Tenni VALAMIT a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet Tenni VALAMIT a szerelmi bánat ellen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 21:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
fingjál bele a rencerbe
2010. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22.01-el egyet kell értsek. A sport ilyenkor jó, kitisztítja az agyad, főleg, ha keményen csinálod. Nekem ez volt az egyetlen, ami segített (na nem teljesen, de jobb lett). Az ivás emberfüggő, valaki iszonyat rossz kedvű lesz a piától. Amugy meg már elmondták, lényegében rohadtul semmi nem teszi jobbá, csak 1 idő után már nem gondolsz rá annyit, aztán meg lesz más akivel foglalkozhatsz és akkor már nem is érdekel. De ez nem 2 nap...
2010. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ.
2010. aug. 3. 22:55
 14/16 anonim ***** válasza:
Pia, szex, vagy a kettő együtt.
2010. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Keress egy tök új hobbit. Ami vagy sok fizikai mozgással jár, vagy az agyadat veszi jól igénybe. Én úgy tapasztaltam, hogy ezek jók.
2010. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

én ilyen esetben csokit, fagyit vagy valami édeset eszek :) (szerencsére nem látszik meg rajtam:D)

ez lényegében kicsit jobbá teszi:)

2010. aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!