Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerülhetek közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetek közelebb egy visszahúzódó lányhoz?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves, inteligens és gyönnyörű szép lányról (16éves) van szó. Aki sajnos túl visszahúzódó (főleg a fiúk terén), de valahogy mégis jó vele lenni. A suliból ismerem (de szeptembertől nem egy suliba járunk). Észre vettem rajta hogy bejövök neki, de nem "merne" velem eljönni sehova, (látom rajta). Szerintem zavarja hogy idősebb vagyok nála vagy 3 évvel (látszatra akár 10év is lehetne köztünk, hisz ő fiatalos én padig idősebb kinézetű vagyok), és hogy népszerű vagyok a lányok körébe (bár tudja hogy már egy jóideje nincs b.nőm és nem "kenyerem" kihasználni a lányokat.) Leginkább Sms-be tartom vele a kapcsolatot heti 1x/max (nemszeretném elijeszteni azzal hogy folyton rajta "lógok"). A Helyzetet bonyolítja hogy elég messze lakunk egymástól (bár elég sokidőt tölt a városunkba élő rokonoknál). Arra gondoltam hogy egyszer elhívom vacsorázni hogyha épp felénk jár. Jó ötlet? Valahogy szeretnék hozzá közelebb kerülni, de egy pontnál tovább nem enged.
2010. aug. 3. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
állj mellé
2010. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet a vacsora és az is dicséretes, hogy ennyire ragaszkodsz hozzá és ezt ki is mutatod a lánynak.

Hidd el meg lesz az eredménye csak így tovább.


Én voltam már hasonló szituban, és hidd el ha kitartó vagy a lány is oda lesz érted.


27/F

2010. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vacsora tényleg elég klassz ötlet.Esetleg utána kisérd haza,de semmi nyomulás,maximum arcrapuszi búcsuzáskor.Aztán a többi meg kialakul.Ha tetszel neki úgyis keresni fog.Sok sikert és tényleg nagyon aranyos srác vagy,kár hogy manapság alig van ilyen (:
2010. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A visszahúzódó természetnek háttérben húzódó oka van, ezt onnan tudom, hogy némileg én is az vagyok/voltam. Tapasztalataim szerint a visszahúzódó/félénk embereket nagyon határozottan kell kezelni, máskülönben nem hagyják, hogy jó, új dolgokat tapasztaljanak, ez egy ilyen védelmi mehanizmus. Mindenképpen a kezedbe kell venned az irányítást, kezdeményezni amikor csak lehet, elhívni, programot csinálni stb, hidd el, meg fog nyílni előbb vagy utóbb.
2010. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!