Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ott már gáz van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ott már gáz van, ha egy pasi egy napig egyáltalán nem keres?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel kavarok egy ideje. sms, tali, aztán meg történt az első szex is. Gondoltam h lehet csak strigula voltam. de tegnap egyáltalán nem keresett, csak ma este írt, hogy majd holnap meglátogat.. szerintetek? Fiúk ti, hogy vagytok ezzel?
2010. aug. 3. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi sem zaklatgatjuk egymást a párommal naponta. Volt, hogy négy napig nem beszéltünk. Nekem nem volt kedvem, ő meg nem ért rá. Van ilyen...
2010. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nopara :D
2010. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nem is strigula.... Azért az elég sok mindent elmond, hogy nem keresett, de holnap "meglátogat". Szerinted?
2010. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyik kérdezőnek az a baja, hogy nem keresi minden nap, a másiknak meg az, hogy minden nap keresi. Így igazodjon ki az emebr. :D

Egyébként egyéntől függ. Ezt inkább vele kéne rendesen megbeszélni.

2010. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

" Mi sem zaklatgatjuk egymást a párommal naponta. Volt, hogy négy napig nem beszéltünk. Nekem nem volt kedvem, ő meg nem ért rá. Van ilyen..."


teljesen egyetértek ezzel . ameg azzal is hogy tényleg vele kell megbeszélned ,meg amúgy is sztem ezt valahogy tudnod kéne. de beszéld meg vele hogy akkor most mi is van.

2010. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
á semmi gáz ilyenkor már no para megvoltál gáz már nem lehet XD
2010. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nagyon komolyan venne, de írtad is, hogy csak kavargattok, szóval ez nem meglepő. Ülj le vele és beszéld meg, ez a legegyszerűbb megoldás.
2010. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha írt akkor akar még valamit, különben ennyit se tett volna. Majd keres, csak ne mássz a nyakára, mert azt nem szeretik a pasik.

Nekem van hogy egy hétig nem keressük a párommal egymást, de nem aggódok, mert tudom úgyis jön csak dolgozik, meg hagyom élni. Így legalább nem unjuk meg egymást meg van miről beszélnünk...És a szex is sokkal jobb,izgalmasabb, mert ugye megunnád te is ha minden nap tejbegrízt kapnál, holott szereted...

2010. aug. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hű, az ma lenne, ugye? Nah, kíváncsi vagyok rá, találkoztatok-e. Remélem, mesélsz majd. Mmint semmi negatív, tényleg csak kíváncsi vagyok, mizújs most.
2010. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi nektek. Amúgy az utolsónak üzenem, hogy nem jött ma, de azért mert írtam h ha gondolja jöjjön de elég sok munkám van. Nem is beszéltünk ugyhogy nincs mit mesélnem :D
2010. aug. 4. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!