Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után tudtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tudtátok biztosan, hogy szerelmesek vagytok abba, akivel jártok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy év:)
2010. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Már az első héten is azt hittem, aztán később rájöttem, hogy az még csak rózsaszín köd volt.... aztán hónapról hónapra erősödött, de néha megtorpantam. Sztem kb. egy évnél volt az , hogy már biztos voltam, mindenféle kétely nélkül. Mos vagyunk 2 évesek :)
2010. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én eleve nem kezdek el olyan fiuval járni akib nem vagyok szerelmes... ez olyan gáz nem 50ével ezelött vagyunk amikor még a családok választoták a gyerekiknek a párukat...
2010. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Az első héten!!
2010. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Zaemon ***** válasza:
42%

Miután lepippantott, rögtön tudtam, hogy ő az igazi!


23F

2010. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem legutóbbinál két hónap kellett, hogy rájöjjek, nem szeretném hogy elhagyjon, és azóta kb mindennap gondolok rá, előtte viszont azon voltam, hogy keressek mást. Előzőnél viszont szerelem volt első látásra az én részemről.
2010. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt akinél két hónap kellett, már több mint fél éve ismertem, ha az is beleszámít... és akkor nem éreztem iránta semmit.
2010. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan h 2 hét alatt szerelmes lettem de az utolsó volt olyan h 1 hónap
2010. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3 hónap ált minden pasinál :D 18/L
2010. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

16.16: Csak olyannal jössz össze, akibe halálosan belezúgtál? Akkor elég nehéz dolgod lehet, mert kábé meg sem mersz szólalni, akkor ezt hogyan tudod kivitelezni? És h csak simán tetszik valaki, azzal már össze se jönnél?


Kérdező: nekem teljesen változó volt, volt már hogy 2 hét, volt 1 hónap, és volt hogy fél év is kellett hozzá.

2010. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!