Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

:( esélytelen minden?

Figyelt kérdés
nagy bajban vagyok! volt egy barátom, de szakítottam vele mert nagyon sokat veszekedtünk! Azt akartam, hogy elfelejtsem de nem tudtam! ismerkedtem fiúkkal, de nem tudok másba szerelmes lenni. Sőt, rájuk se tudok nézni! Van egy csaj, (nagy rib**c) és a voltbarátomra bukik! ez nekem szar! mert láttam a voltbarátomat a csajnál! De sokan mondják, hogy ö rólam szokott még beszélni, és hiányzom neki! És a csajt csak "rendezgeti"! amilyen nagy k**va tudom jól, hogy a voltbarátom nem állna össze ilyen csajjal egy komoly kapcsolatot létesíteni! msnen fent volt, és boldog szülinapot kívántam neki, vissza is írt! de nagyon hamar lelépett! Mit tegyek? írjak rá? lenne esélyünk kibékülni? hiányzik nagyon!
2010. aug. 3. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Kerj tole bocsanatot hogy szakitottal vele es valld be neki amit erzel. Ha megteszed tuti hogy ujra egyutt lesztek. es ha igy lessz akkor probajjatok meg kevesebbet veszekedni. sok sikert
2010. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jam, biztos van esélyetek kibékülni, csak értelme nincs. Ugyanúgy veszekednétek tovább, nyilván semmi se változott ami miatt most máshogy menne a kapcsolat. Én a helyedben adnék kis időt magamnak EGYEDÜL, aztán keresnék mást.
2010. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Nyilván nem a semmiért lett vége a kapcsoaltotoknak. Ez most persze, hogy fáj, de magad is bevallottad, hogy azért lett vége, mert sokat veszekedtetek, azaz nem votlatok egymáshoz valók. Ha most visszakönyörgöd magad hozzá, egyrészt ugyanez folytatódni fog, másrészt talán még rosszabb is lesz a helyzet, mert lesz mivel zsarolni téged, akármikor felhánytorgathatja ezt a szakítást.

2. Miután szakítottatok, semmi közöd hozzá, hogy kivel jár, vagy kire hajt.

2010. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

semmi közöd, hozzá már, azt csinál amit akar, hagyjad már élni...


20F

2010. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"amilyen nagy k**va tudom jól, hogy a voltbarátom nem állna össze ilyen csajjal egy komoly kapcsolatot létesíteni"


Ha volt már a barátod nála biztos lehetsz benne, hogy elmélyítették a kapcsolatukat. Lehet, hogy csak vígasztalódik, lehet, hogy érez valamit. Ne állj az útjukba és ne vegyél mindent jelzésnek. Az, hogy lepattant msn-ről azt mutatja, nem akar tőled semmit, megköszönte a köszöntést, ennyi. Ő lezárta, ne gyalogolj bele a lelkivilágába azzal, hogy feltéped a sebeit...

2010. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fülünyúl ***** válasza:

Te szakítottál vele, nem értem most mégis miért kell? Mert egy rivális nőt látsz az oldalán? Lehet, hogy k*rva, de lehet neki csak pont arra kell, esetleg pár szót váltani. De ha te küldted el őt, nem értem miért akarod felügyelni az életét.

Ha vissza akarod szerezni, akkor bizony neked kell megalázkodni és visszakönyörögni, de inkább visszahódítani. Nem könnyű, de meg kell fizetned az árát ha könnyelműen eldobtad őt annak ellenére hogy mégis szereted. Tetteinknek következményei vannak sajnos, és a felelősséget vállalni kell.

2010. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az új csaja egy nagy r**anc, de mellette jól (jobban) érzi magát az exed.
2010. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egyik pillanatról a másikra nem lehet valakiből kiszeretni. és ha hiányzol a srácnak, ő is neked, akkor próbálj vele minél többet beszélni :S csak akkor jön rá az ember, hogy nagyon szeret valakit, miután már elvesztette... :/

de... ha olyan sokat veszekedtetek, akkor lehet hogy jobb is hogy külön mentetek. nem biztos. viszont ha újra összejönnétek akkor már csak nem lenne olyan minden mint régen. gondolom megbecsülnétek egymást jobban, semmint olyan sokat veszekedjetek.

2010. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!