Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz vagy csak kamu?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy a férfiak az első együttlét alkalmával hamar elmennek ? És ha igen ez, hogy hosszabítható meg ?
2010. aug. 3. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
bánj jol a szerszámmal
2010. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaz. Esetleg az aktus előtt verd ki...
2010. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen, ez igaz, ha a férfi előtte rendszeresen maszturbál, és 5-6 perc alatt lerendezi magát, rosszabb esetben 2-3 perc, vagy annál kevesebb. Hülye válasz, de gyakorolni kell, önkontrollal. Egyéni gyakorlással. Van egy skála, mondjuk azt, 0-10-ig. A 0 a lankadt pénisz állapota. A 10 az orgazmus és a magömlés (két külön dolog!) állapota. Ha ingereli magát a férfi, akkor 9-nél álljon meg, várja meg, míg visszaesik úgy 5-6-os állapotba, és ismét kezdje elölről, egészen 9-ig. Az első 15 perc nagyon nehéz, de utána egyszerűbb. Ez élvezetes gyakorlás, de önkontroll kell hozzá, nem is kevés...


Még egy dolgot tudok ajánlani, Mantak Chia - A multiorgazmusos férfi c. könyvet, amiben megtanulja a férfi, hogy hogyan tartsa vissza addig a spermát, amíg csak akarja élvezni az orgazmust, és fenntartani az erekciót.


Még egy könnyebb lehetőség: [link]

2010. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nem minden esetben és nem mindenkinél igaz, nálam pl nem igaz, mert én nem hogy hamar elmentem, hanem kb 30 percig tartott életem első szeretkezése és miután elélveztem nem lankadt le( általában nem szokott, mert rögtön bevetésre kész vagyok, persze termék már nem jön, de hatalmasat élvezek ismét) és csak utána lankad le kb 5-6 perc. Szóval ennyit a szűz fiú szerencsétlen és elmegy 2-3 perc alatt. Nem mindenki. Nem törvényszerű.


27/F

2010. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
verd ki előtte kb 15 percel
2010. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kommenteket. Kiváltképp a 3.at és a 4.et. Sokat segítettetek : )
2010. aug. 3. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit :)
2010. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gyakorolj.Verd sokat.:D
2010. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!